Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin'de TEOG birincilerine iftar

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) soruları tamamını bilerek Türkiye birincileri arasında yer alan öğrencilerle iftarda bir araya geldi.

10 Haziran 2017 Cumartesi 21:34 < GÜNCEL
Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü,  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) soruları tamamını bilerek Türkiye birincileri arasında yer alan öğrencilerle iftarda bir araya geldi.
Aydınlar Konaklama Tesislerinde yapılan iftar yemeğine Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Ergün Baysal, Emniyet Müdürü Abdurrahim Zengin, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Şube Müdürleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
İftarda öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Baysal, başarılarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik etti.
TEOG sınavından 6 Türkiye birincisi yanı sıra 5 yanlışa kadar 74 öğrencinin büyük başarı gösterdiğini belirten Kaymakam Baysal, ilçe olarak gururlandıklarını ifade etti. 
Baysal: "Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen aile, öğretmen ve okul idaresini tebrik ediyorum. İnşallah Nusaybin özelinde ileride çok daha fazla sayıda öğrencimizin sürekli bir şekilde başarısını artırarak okullarımızda eğitim öğretim hayatlarını sürdürmelerini en kalbi duygularımla temenni ediyorum." şeklinde konuştu.
İftar programında konuşan Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Çetin ise, iftar programına TEOG sınavında Türkiye birincileri yanı sıra 5 yanlışa kadar yapan 74 öğrenciyi davet ettiklerini belirtti.
Nusaybin tarihinde ilk defa aynı anda 6 Türkiye birincisi çıkardıklarını kaydeden Çetin, öğrencileri tebrik ve motive etmek amacıyla iftarda buluştuklarını ifade etti.  Çetin, öğrencilere Lise tercihlerinde de başarılar diledi.
6476 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7083     EURO 5.4926     IMKB 103200     ALTIN 197,070