Nusaybinli Öğrenciler FB - TS Maçını izledi

Mardin Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvasının 2 etabı Artuklu Mardin kupasını kazanan Nusaybinli öğrenciler, FB - TS

08 Mayıs 2010 Cumartesi 19:35 < SPOR
Arif Altunkaynak
Mardin Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvasının 2 etabı ‘Artuklu Mardin kupası’nı kazanan Nusaybinli öğrenciler, Şanlıurfa Gap Arena Fenerbahçe - Trabzonspor arasında oynanan Türkiye Kupası finalini izledi.
    Mardin Emniyet Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl üçüncü olan Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvası’nın 2 etabı olan Artuklu Mardin kupası finalinde Nusaybin Emire Gözü Lisesi birinci, Mazıdağı lisesi ikinci Mardin Anadolu öğretmen lisesi üçüncü Midyat Aziz önen lisesi dördüncü oldu. 
 Nusaybin Emire Gözü Lisesi ile Mazıdağı lisesi arasından oynana final maçında Nusaybin Emire Gözü lisesi rakibini 6–3 yendi.
 İl Emniyet Müdürü Serdar Meriç,  birinci olan takımı Şanlıurfa’da oynanacak olan Türkiye kupası Final Maçına götürme sözünü yerine getirdi ve Nusaybinli öğrencileri maça gönderdi.
Nusaybinli öğrenciler kupa maçını öğretmenleri ve Polis Memurlarıyla birlikte izledi. / Nusaybinim.com - Nusaybin Postası Gazetesi
17832 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737