Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » POLİTİKA
Ömer Özçelik Yenituran Mahallesi Muhtarlığına aday oldu
Nusaybin'de 20 yıldır Dilekçe, Tercüme ve Evrak İşleri Bürosu işleten Ömer Özçelik, Yenituran Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu duyurdu.
Ak Parti Belediye Başkan Adayları basınla buluştu
AK Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından AK Parti Mardin Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkan adayları basınla buluşma ve istişare toplantısı yapıldı.
CHP Mardin Başkan yardımcısı, Milletvekili adayı ve Nusaybin yönetimi istifa etti
CHP Mardin İl başkan Yardımcısı Berat Talayhan, 27 Dönem Milletvekili Adayı Abdulkerim Talayhan ve Nusaybin yönetimi partiden istifa etti.
Ak Parti'nin Nusaybin adayı, Hamidi oldu
AK Parti Mardin'de 10 ayrı ilçede aday gösterdiği belediye başkan adaylarını bugün düzenlediği aday tanıtım toplantısıyla açıkladı.
HDP'nin Nusaybin Belediye Başkan adayı belli oldu
HDP MYK toplantısı sonrası bazı il ve ilçelerin belediye başkan ve eş başkan adayları açıklandı.
İyi Parti'den istifa edip Ak Parti'ye katıldılar
Nusaybin'de geçtiğimiz hafta İYİ Parti'den istifa eden İlçe Başkanı Murat Turan ve Yönetimi yapılan törenle Ak Parti'ye katıldı.
HDP'de Nusaybin Belediye Başkanlığı için delege seçimi yapıldı
HDP Nusaybin Belediye Başkanlığı için delege seçimini yaptı. Delegeden en yüksek oyu alan 2 erkek ve 2 kadın aday adayının ismi genel merkeze gönderildi.
İzzettin Yıldırım, Belediyeyi tüm halkın belediyesi haline getireceğiz
HDP'den Nusaybin Belediye Başkan Aday Adaylığına başvuran İş adamı İzzettin Yıldırım, partisinin kendisini aday göstermesi ve halkın da teveccüh gösterip kendisini seçmesi halinde Belediyeyi tüm halkın belediyesi haline getireceklerini belirtti.
İYİ Parti Nusaybin ilçe yönetimi istifa etti
Nusaybin'de Mayıs Ayı'nda kurulan İYİ Parti İlçe teşkilatının tamamı partideki görevlerinden istifa ettiklerini duyurdu.
Belediye Başkan Aday Adayı Aktaş, projelerini açıkladı
HDP'den Nusaybin Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Takyeddin Aktaş, Aday olması ve seçilmesi halinde yapacağı çalışmalar hakkında bir açıklama yaptı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3525     EURO 6.0815     IMKB 99128     ALTIN 221,176