Anasayfa » POLİTİKA
Baydemir: Nusaybin’de yaramız derinleşti
HDP’nin Nusaybin yapmak istediği halk oylaması mitingi, dünkü patlamada yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden iki kardeşin cenazesi için iptal edildi.
HDP Milletvekilleri halk oylaması için Nusaybin'e geliyor
16 Nisan'da yapılacak halk oylaması için HDP'nin iki Milletvekili Nusaybin'e geleceği açıklandı.
Ak Parti Nusaybin'de Halk Oylaması için SKM bürosu açtı
Ak Parti Nusaybin İlçe teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylaması için Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Bürosu açılışını yaptı.
Nusaybin'de seçmen bilgi kağıdı muhtarlıklarda dağıtılmaya başlandı
Halk oylaması çalışmaları sürdüren Yüksek Seçim Kurumu (YSK), seçmenlerin nerede oy kullanacağına gösteren seçmen bilgi kağıdını muhtarlıklara gönderdi.
HDP ve DBP heyeti Nusaybin esnafını ziyaret etti
HDP ve DBP tarafından yapılan 2017 Newrozu’nun startı Nusaybin’de verildi. Genel Başkan Yardımcıları yanı sıra 15 Milletvekili ilçeye geldi.
ÇSG Bakan Yardımcısı Yegin Nusaybin'i ziyaret etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kamuoyuna duyurduğu "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" programı kapsamında, Nusaybin'i ziyaret etti.
Ak Parti Nusaybin yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor
Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluş ile STK'lara ziyaretlerini sürdürüyor.
Milletvekili Çankırı, Nusaybin'de Kadınlara hitap etti
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Nusaybin’e yapılan etkinliğe katılan Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: “Toplumun mihenk taşı aile, Ailenin mihenk taşı ise kadınlarımızdır. Ak Parti olarak değil, özde kadınlarımıza sahip çıktı” dedi.
İçişleri Bakanı Soylu Nusaybin’i ziyaret etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beraberindeki Vali ve Milletvekilleriyle Nusaybin’i ziyaret etti.
HDP Grup Başkanvekili Yıldırım, Nusaybin’de
HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım ve HDP Milletvekilleri sokağa çıkma yasağının 15’inci güne girdiği Koruköy’e (Xerabêbaba) gitmek için Nusaybin’e geldi.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737