Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » POLİTİKA
Nusaybin'de seçmen bilgi kağıdı muhtarlıklarda dağıtılmaya başlandı
Halk oylaması çalışmaları sürdüren Yüksek Seçim Kurumu (YSK), seçmenlerin nerede oy kullanacağına gösteren seçmen bilgi kağıdını muhtarlıklara gönderdi.
HDP ve DBP heyeti Nusaybin esnafını ziyaret etti
HDP ve DBP tarafından yapılan 2017 Newrozu’nun startı Nusaybin’de verildi. Genel Başkan Yardımcıları yanı sıra 15 Milletvekili ilçeye geldi.
ÇSG Bakan Yardımcısı Yegin Nusaybin'i ziyaret etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kamuoyuna duyurduğu "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" programı kapsamında, Nusaybin'i ziyaret etti.
Ak Parti Nusaybin yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor
Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluş ile STK'lara ziyaretlerini sürdürüyor.
Milletvekili Çankırı, Nusaybin'de Kadınlara hitap etti
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Nusaybin’e yapılan etkinliğe katılan Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: “Toplumun mihenk taşı aile, Ailenin mihenk taşı ise kadınlarımızdır. Ak Parti olarak değil, özde kadınlarımıza sahip çıktı” dedi.
İçişleri Bakanı Soylu Nusaybin’i ziyaret etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beraberindeki Vali ve Milletvekilleriyle Nusaybin’i ziyaret etti.
HDP Grup Başkanvekili Yıldırım, Nusaybin’de
HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım ve HDP Milletvekilleri sokağa çıkma yasağının 15’inci güne girdiği Koruköy’e (Xerabêbaba) gitmek için Nusaybin’e geldi.
Ak Parti Kadın Yöneticileri Nusaybin’i ziyaret etti
Ak Parti Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Julide İskenderoğlu ve MKYK üyesi Zeynep Alkış Nusaybin’i ziyaret etti.
Baro: 6 Mahallede oturanlar Referandum için adres güncellemeli
Nusaybin Baro temsilciliği, ilçede sokağa çıkma yasağının devam ettiği 6 mahallede oturanların veya adreslerini değiştirenlerin referandumda hak kaybına uğramaması için adreslerinde güncelleme yapması gerektiğini duyurdu.
Nusaybin'de '15 Temmuz ve Türkiye Gerçekleri' Konferansı
Ak Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Zeynep Alkış, Nusaybin ilçesinde düzenlenen “15 Temmuz ve Türkiye Gerçekleri” Konferansında konuştu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7963     EURO 6.6497     IMKB 93229     ALTIN 230,149