Anasayfa » POLİTİKA
Bağımsız Milletvekili adayları Ahmet Türk ve Erol Dora Nusaybin'de
Barış ve Dmeokrasi Partisi (BDP) tarafından destekelenen Mardin bağımsız Milletvekili adayları Ahmet Türk ve Erol Dora, Nusaybin'de Demokratik çözüm çadırını ziyaret etti
BDP, Milletvekili adaylarını açıkladı (il il listesi)
BDP 12 Haziran genel seçimlerinde bağımsız aday olacak vekillerin listelerini Diyarbakır'da açıkladı. Listelere göre BDP Mardin milletvekili adayları; Ahmet Türk, Gülseren Yıldırım, Erol Dora.
Yusuf Turgay, AK Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı
Yusuf Turgay, Ak Parti Mardin Milletvekili Aday adayı oldu. Girmeli Beldesinde 3 dönem Belediye başkanlığı yapan Turgay, 2 dönemdir Ak Parti bünyesinde görev yapıyordu.
Nusaybinli Kamuran Temel, Ak Parti aday adayı
Kamuran Temel, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin Milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı Abdullah Deniz; Çözüm: Yeni Türkiye için yeni Anayasa
Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı Abdullah Deniz; Gündemi değerlendirdi. Deniz; "Çözüm: Yeni Türkiye için yeni Anayasa" dedi.
Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı Abdulbaki Deniz, projelerini açıkladı
Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı bölgenin sorunlarının çözümü noktasında da özgün projelerini kamuoyu ile paylaştı.
Mardin BDP'de 2011 Seçimleri için aday adayları ön seçim yapıldı
12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde bağımsız adayları destekleyen BDP iki günde birçok ilde adaylarını belirlemek için ön seçim yaptı.
BDP'nin aday adayları ön seçimi yarın 11 İlde başlıyor
12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde bağımsız adayları destekleyecek BDP, 11 ilde aday adaylık başvurusu yapan 270 kişiyi halk oylaması ile ön seçime tabi tutacak.
Akan: Nusaybin'in Huzura ve Sükûnete ihtiyacı var
Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Hasan Akan Newroz Bayramı'ndan bu yana Nusaybin'de süren olaylar ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Deniz: Asıl Sorun Siyaset alanının işgal edilmesidir
Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Deniz bölgemizde ve Türkiye'de asıl sorunun siyasetin siyaset dışı yöntem ve odaklarca işgal edilmesinden kaynaklandığını söyledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8004     EURO 4.6468     IMKB 116918     ALTIN 162,511    
NUSAYBİN