Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » POLİTİKA
Ak Parti Nusaybin ilçe Başkanı osman Doğru oldu
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin'in Nusaybin ilçesi Başkanlığına Osman Doğru atandı.
BDP ve DTK Mardin'de seçim startı verdi
BDP ve DTK Mardin'de düzenlediği "Farklılığımızla Bir Arada Yaşama" konulu toplantı ile Mardin merkez ve ilçelerindeki STK Temsilcisi, seçim startını verdi.
Doç Dr. Akan, Ak Parti Mardin Mv. Aday adaylığını açıkladı
Haziran genel seçimleri için Milletvekili aday adayları kendilerini bir bir açıklıyor. Nusaybinli Doç Dr. Hasan Akan, Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı olduğunu bildirdi.
Ak Parti Gençlik Kollarından ,Düzgün’e destek
2011 Genel seçimler için Adalet ve Kalkınma Partisinden (Ak Parti) Mardin Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Av. Abdullah Düzgüne Gençlik Kollarından destek geldi.
Ak Parti Mardin İl danışma toplantısı Nusaybin'de yapıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin il danışma kurulu toplantısı Nusaybinde yapıldı.
Nusaybin Ak Parti'de Dayanışma yemeği
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardinin Nusaybin ilçesi teşkilatı, partililerin katıldığı dayanışma yemeği düzenledi.
DTK Eşbaşkanları Türk ve Tuğluk Nusaybin'de Halka seslendi
Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanları Ahmet Türk, Aysel Tuğluk ile DTK Meclisi Mardinin Nusaybin ilçesinde halka seslendi.
Nusaybin Mahkemesi Kürtçe savunmayı kabul etmedi
Mardinin Nusaybin ilçesinde açılan davada Kürtçe ifade vermek isteyen BDPlilere Mahkeme heyeti izin vermedi. 37 kişinin duruşması 24 Şubata ertelendi.
Başbakan Erdoğan Mardin'e geliyor
Ak Parti ilçe Başkanı Halil Can programa tüm Nusaybin halkını davet ederken, programam gitmek isteyenler için aynı gün saat 09:30'da Aydınlar Tesisleri önünden araçlar kaldıracaklarını söyledi.
B. Anap Genel Başkanı Gündüz, gündemi değerlendirdi
Büyük Anap Genel başkanı Emanullah Gündüz CHP ile BDP itifakının yüzeysel bir itafak olacağını ancak bunun bir birleşme yada uzun süreli bir itifak olarak düşünülmesinin mümkün olmadığını söyledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.9176     EURO 4.8144     IMKB 117216     ALTIN 165,687    
19°NUSAYBİN