Anasayfa » POLİTİKA
Dündar, Nusaybin’deki vatandaşlarımızın tüm zararları karşılanacak
Ak Parti Mardin il Başkanı Mehmet Ali Dündar ve beraberindeki heyet, Nusaybin ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.
Nusaybin HDP Eş Başkanı Kut’tan ‘Kira artışı’ açıklaması
HDP Nusaybin ilçe Eş Başkanı Ferhat Kut, ilçede artan ev kirası fiyatlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Eş Başkan Kut, halkın birbirine yardımcı olması gereken bir dönemden geçtiklerini bildirdi.
Nusaybin'den bir heyet Ak Partili Miroğlu'nu ziyaret etti
Sokağa çıkma yasağının 113. güne girdiği Nusaybin'den bir heyet Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nu ziyaret ederek yasağın kalkması ve sorunların çözümü talebinde bulundu.
Kurtulmuş: Şehirlerin taşınması gündemimizde yok
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, geçtiğimiz günlerde Sözcü Gazetesinde yer alan 'Şırnak ve Nusaybin'in taşınması' konusunun gündemlerinde olmadığını söyledi.
HDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, “Nusaybin’deki cenazeleri” sordu
HDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, ‘Nusaybin’deki cenazelerin’ akıbetini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a sordu.
Bahçeli: Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın
TBMM'de yapılan grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konuşmasının bir bölümünü Nusaybin'e ayırdı.
Nusaybin'e gelmek isteyen gruba izin verilmedi
Nusaybin'de devam eden sokağa çıkma yasağını protesto etmek için ilçeye gelmek isteyen gruba izin verilmediği bildirildi.
Nusaybin HDP’den ‘Sosyal medya’ açıklaması
HDP Nusaybin ilçe teşkilatı, kendi adlarına açılan herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmadığı, mevcut hesaplara itibar edilmemesini istedi.
Nusaybin'deki 'Özerklik' ilanına ceza yağdı
Nusaybin Belediye Eş başkanı Sara Kaya'nın da aralarında olduğu 9 kişinin yargılandığı 'Özerklik' davasında 3 kişi beraat etti, 5 kişi 6 yıl 3'er ay, 1 kişi ise 8 yıl 9 ay ceza aldı.
Atalan'dan Savunma Bakanına 'Bagok' sorusu
HDP Mardin Milletvekili Ali Atalan, Bagok dağının helikopterden bombalanması ve sonrası alınan 4 cenaze hakkında cevaplaması için Milli Savunma Bakanına soru önergesi verdi.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8058     EURO 4.6547     IMKB 115147     ALTIN 163,118    
NUSAYBİN