Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin SES, Hemşireler Haftası nedeniyle gece düzenledi
Hemşireler Haftası nedeniyle Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Mardin'in Nusaybin ilçesi temsilciliği gece düzenledi.
Nusaybin'de ücretsiz Rahim ağzı kanseri taraması
Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi(KETEM) tarafından otuz yaş üstü tüm bayanlara yönelik Mardin'in Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesinde ücretsiz rahim ağzı kanseri taraması yapılıyor.
Sağlık-sen Nusaybin üyeleri 'Sağlık Haftası'nı kutladı
Sağlık-sen Nusaybin üyeleri yemekte bir araya geldi. Sağlık haftası nedeniyle yapılan toplantıya katılan Sağlık-sen Mardin şube Mustafa Akbaş, Sağlıkta yapılan iyileştirmeleri anlattı.
Nusaybin'de kanser haftası etkinliği
Kanser Haftası etkinlikleri çerçevesinde Mardin'in Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesinde panel verildi.
Nusaybinli Eczacı Mahmut Aş'ın 'Bitkisel ürünler gerçeği' makalesi
Eczacı Mahmut Aş, 'Bitkisel ürünler gerçeği' konulu makalesinde hemen her tv'de gördüğümüz bitkisel ürün reklamlarına dikkat çekiyor
Nusaybin Delil Eczanesi açıldı
Cumhuriyet Caddesi Öğretmenevi karşısında kurulan Eczanenin açılış kurdelesi Belediye Başkanı Ayşe Gökkan ile Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) ilçe başkanı Süleyman Çiftçi tarafından kesildi.
Ortopedi Op. Dr. Cengiz Işık, Bolu'ya öğretim görevlisi oldu
Mardinin Nusaybin ilçesinde görev yapan Ortopedi Branşı Op. Dr. Cengiz Işık, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitene öğretim görevlisi olarak atandı.
Nusaybin'de Sigara bırakma Polikliniği açıldı
Hizmet kalitesini ve yelpazesini sürekli geliştiren Mardin'in Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesi, sigarayı bırakmak isteyen vatandaşlarımıza yönelik Sigara Bırakma Polikliniği'ni hizmete açtı.
Nusaybin'de 14 Mart Tıp Bayramı balosu düzenlendi
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Nusaybin'de tıp bayramı balosu düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı baloda ilçe Kaymakamı Murat Girgin, Ege bölgesi yerel oyunlarından Harman dalı oynadı.
Nusaybin Devlet Hastanesi Op. Dr. Yaka, 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle mesaj yayınladı
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Nusaybin Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Umut Yaka bir mesaj yayınladı.Sağlık hizmeti doğuştan kazanılmış insani bir haktır diyen Yaka şu ifadelere yer verdi...
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8183     EURO 4.6681     IMKB 116102     ALTIN 164,004    
NUSAYBİN