Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin'de 14 Mart Tıp Bayramı balosu düzenlendi
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Nusaybin'de tıp bayramı balosu düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı baloda ilçe Kaymakamı Murat Girgin, Ege bölgesi yerel oyunlarından Harman dalı oynadı.
Nusaybin Devlet Hastanesi Op. Dr. Yaka, 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle mesaj yayınladı
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Nusaybin Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Umut Yaka bir mesaj yayınladı.Sağlık hizmeti doğuştan kazanılmış insani bir haktır diyen Yaka şu ifadelere yer verdi...
Sağlık Eczanesinin açılışı Başkan Gökkan ve Baştabip Yaka tarafından yapıldı
Nusaybin Sağlık Eczanesinin açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Ayşe Gökkan: Kadınların iş yaşamına katılımından dolayı memnun olduğunu söyledi.
Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabipliği'ne Op. Dr. Yaka atandı
Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabipliğine Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Umut Yaka atandı. Yaka, kndisinden önce görev yapan baştabiplere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Nusaybin'de askere gidecek Doktora teşekkür plaketi
Nusaybin Devlet Hastanesinde görev yapan Radyoloji Uzmanı Dr. Serkan Seyhanın ilçeden ayrılacak olması nedeniyle Nusaybin Sağlıkçılar Derneği (NUSADER) tarafından bir program düzenledi.
Gülşilav ve Eğitim -sen 'Anne Çocuk Sağlığı ve eğitimi' seminerleri verecek
Gülşilav Kadın Danışma Evi ve Eğitim sen Nusaybin temsilciliği iş birliğiyle Anne çocuk sağlığı ve eğitimi verileceği bildirildi.
Nusaybin'e yapılacak Hastane Zemin Etütlerine başlandı
Mardin'in Nusaybin ilçesine yapılacak yeni Devlet Hastanesi için Zemin etütlerine başlandı.
Nusaybin Dilber Eczanesi açıldı
Mardinin Nusaybin ilçesinde kurulan Dilber eczanesi hizmete açıldı.
Nusaybin Devlet Hastanesinde Varis Ameliyatı yapıldı
Fiziki yapısı nedeniyle yaşanan sıkıntılarla gündeme gelen Nusaybin Devlet Hastanesinde yenilenen teknolojik altyapı ve personel kadrosu ile bölgede ilkleri başarıyor.
Nusaybin'e Modern Devlet Hastanesi binası
Nusaybinin bir hayali daha gerçekleşmeye doğru gidiyor. Yıllardır beklenen yeni devlet hastanesi binası için ilk adımlar atıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8058     EURO 4.6547     IMKB 115147     ALTIN 163,118    
11°NUSAYBİN