Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin'de Akrep - yılan sokmaları ve Damdan düşmelerde artış
Mardinin Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesi Baştabip yardımcısı Dr. Mehmet Emin Ay, yaz ayına girmemizle birlikte ilçede Damdan düşme ve yılan-akrep sokma vakalarında artış olduğunu bildirdi.
Gülşilav Kadın Evi'nde 'Hijyen' konulu Panel
Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesine bağlı Gülşilav Kadın Danışma Evinde Hijyen konulu panel verildi. Panelistler, insan sağlığında en büyük temizliğin el yıkamadan geçtiğini belirtti.
Nusaybin Devlet Hastanesi Onarıma alınıyor
Mardinin Nusaybin ilçesi Ameliyathane birimi tadilat ve daha donanımlı bir hale getirilmek amacıyla bu gün itibariyle kapatıldığı açıklandı. Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabibi
Doktor Sıkıntısı kalmayan Devlet Hastanesi yeni binasını bekliyor
Bir zamanların doktorların gelmediği Devlet Hastanesi son dönemlerde yaşanan gelişmelerle il hastanesi seviyesinde hizmet vermeye başladı. Fiziki şartların yetersizliğine rağmen teknolojik imkânlarla
Nusaybin'de 'Sosyal Güvenlik Haftası' etkinlikleri
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Mardinin Nusaybin ilçesinde Muhasebeci ve Muhtarlara bilgi verildi.
Nusaybin SGM Müdürü Bayar, günde 150 vatandaşımıza hizmet veriyoruz
10 16 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası çerçevesinde Nusaybin Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Kamuran Bayar, hafta boyunca yapacakları etkinlikler hakkında bilgi verdi.
Nusaybin'de Gülşilav'dan Aile Planlaması Semineri
Aile planlaması yöntemleri üzerine Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesine bağlı Gülşilav Kadın Evinde seminer verildi.
Sağlık - sen'den Değerlendirme Toplantısı
Memur sene bağlı Sağlık sen Mardin il ve Nusaybin ilçe yöneticileri ile üyeleri biraya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.
Nusaybin Esnafından Hastane Yönetimine Teşekkür
Mardinin Nusaybin ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Abdulgani Bilge, ilçeye Uroloji dalı uzman doktoru getirmesi için gösterdikleri çabadan dolayı Devlet Hastanesi yönetimine teşekkür etti
Avon'dan Nusaybin Devlet Hastanesine Mamografi cihazı
Avonla Sağlığa yolculuk projesi kapsamında Türkiye çapında altıncı Mamografi cihazı Mardinin Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesinde kuruldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8062     EURO 4.6426     IMKB 117032     ALTIN 162,298    
NUSAYBİN