Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin Devlet Hastanesine Modern Ameliyathane
Çalışmalarıyla Bölge hastanelerini geride bırakan Nusaybin Devlet Hastanesi Modern bir ameliyathaneye kavuştu. Baştabip Op. Dr. Süleyman Gökdemir, yeni hastanenin de müjdesini vedi.
Suyla bulaşan hastalıklara dikkat !
Mardinin Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesi Baştabip Yardımcısı Dr. Mehmet Emin Ay, aşırı sıcaklardan dolayı vatandaşın içtiği ve kullandığı suya dikkat etmesi gerektiğini bildirdi.
Nusaybin Nur Eczanesi açıldı
Mardinin Nusaybin ilçesinde kurulan Nur Eczanesi açılışı yapıldı. Nusaybin Devlet Hastanesi yanında Ecz. Şehmus Biçen tarafından kurulan Eczanenin açılışında konuşan Seyitler Eğitim, Kültür, Sosyal
Nusaybin'de Akrep - yılan sokmaları ve Damdan düşmelerde artış
Mardinin Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesi Baştabip yardımcısı Dr. Mehmet Emin Ay, yaz ayına girmemizle birlikte ilçede Damdan düşme ve yılan-akrep sokma vakalarında artış olduğunu bildirdi.
Gülşilav Kadın Evi'nde 'Hijyen' konulu Panel
Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesine bağlı Gülşilav Kadın Danışma Evinde Hijyen konulu panel verildi. Panelistler, insan sağlığında en büyük temizliğin el yıkamadan geçtiğini belirtti.
Nusaybin Devlet Hastanesi Onarıma alınıyor
Mardinin Nusaybin ilçesi Ameliyathane birimi tadilat ve daha donanımlı bir hale getirilmek amacıyla bu gün itibariyle kapatıldığı açıklandı. Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabibi
Doktor Sıkıntısı kalmayan Devlet Hastanesi yeni binasını bekliyor
Bir zamanların doktorların gelmediği Devlet Hastanesi son dönemlerde yaşanan gelişmelerle il hastanesi seviyesinde hizmet vermeye başladı. Fiziki şartların yetersizliğine rağmen teknolojik imkânlarla
Nusaybin'de 'Sosyal Güvenlik Haftası' etkinlikleri
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Mardinin Nusaybin ilçesinde Muhasebeci ve Muhtarlara bilgi verildi.
Nusaybin SGM Müdürü Bayar, günde 150 vatandaşımıza hizmet veriyoruz
10 16 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası çerçevesinde Nusaybin Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Kamuran Bayar, hafta boyunca yapacakları etkinlikler hakkında bilgi verdi.
Nusaybin'de Gülşilav'dan Aile Planlaması Semineri
Aile planlaması yöntemleri üzerine Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesine bağlı Gülşilav Kadın Evinde seminer verildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,530