Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin Baştabibi Dr. Söğüt görevinden ayrıldı
Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Zeynep Burcu Söğüt, bugün itibariyle görevinden ayrıldığı öğrenildi.
Sağlık-Sen: Baştabip yüzünden sağlık personeli çalışamaz hale geldik
Sağlık –sen Nusaybin temsilciliği, Devlet Hastanesi yönetici Dr. Zeynep Burcu Söğüt’ün uygulamaları nedeniyle personelin çalışamaz hale geldiğini ileri sürdü. Yeni devlet hastanesine taşınma sürecinin tam bir komediye dönüştüğünü ileri süren Sağlık-se, yanlış uygulamalar nedeniyle hastanenin maddi ve manevi zarara uğradığını iddia etti.
Nusaybin Devlet Hastanesi yeni binası hizmete açıldı
Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Nusaybin Devlet Hastanesinin yeni hizmet binasına taşındığını duyurdu.
Nusaybin Devlet Hastanesi yeni binasına taşındı
Nusaybin Devlet Hastanesine yeni binasına taşınma işlemlerini tamamladı. 17 Ağustos Pazartesi itibariyle Acil servisi ve tüm Poliklinikler yeni binada hizmete verecek.
Nusaybin'de Kalp Krizi geçiren hasta için helikopter kaldırıldı
Nusaybin'e bağlı Akarsu Mahalesinde kalp krizi geçiren hasta için Hava Ambulansı (helikopter) kaldırıldı.
Nusaybin'de Sağlık çalışanları endişeli
Nusaybin’de son bir aydır hemen her gece Nusaybin Devlet Hastanesi çevresinde olayların çıkması, çalışanların psikolojisini bozdu. Ancak Sağlık Müdürü dahil hiçbir yetkilinin bugüne kadar Nusaybin’e gelmediği öğrenildi.
Sağlık Bakanlığı Nusaybin'e yeni Ambulanslar gönderecek
Sağlık Bakanlığı, uğradığı silahlı saldırı nedeniyle kullanılamaz hale gelen Nusaybin Devlet Hastanesine ait ambulansların yerine bölgeye yeni ambulanslar gönderdiğini duyurdu.
Zabıta'dan Fırın ve Pastanecilere denetim
Nusaybin Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan Bayramı vesilesiyle ilçe merkezinde bulunan pasta haneleri ve fırınları denetledi. Denetimler esnasında hijyen kurallarına uymayan işletme sahipleri ise uyarıldı.
Nusaybin'de yeni hastanenin açılması için gün sayılıyor
Nusaybin’e yeni yapılan Devlet Hastanesi binasının yapımı tamamlandı. Geçici kabulü alınan hastanede taşınma işleminde de sona gelindi. Hastanenin hizmete girmesi için Acil Servise giden yeni yolun yapılması ve sorunlu kanalizasyon hattındaki problemin giderilmesi bekleniyor.
Nusaybin'de Doktorlar Samsun’daki Saldırıyı Protesto Etti
Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi’nde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Opr. Dr. Kamil Furtun için SES ve TBB Nusaybin’de basın açıklması yaptı
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,818