Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » SAĞLIK
Nusaybin'de Sağlık çalışanları endişeli
Nusaybin’de son bir aydır hemen her gece Nusaybin Devlet Hastanesi çevresinde olayların çıkması, çalışanların psikolojisini bozdu. Ancak Sağlık Müdürü dahil hiçbir yetkilinin bugüne kadar Nusaybin’e gelmediği öğrenildi.
Sağlık Bakanlığı Nusaybin'e yeni Ambulanslar gönderecek
Sağlık Bakanlığı, uğradığı silahlı saldırı nedeniyle kullanılamaz hale gelen Nusaybin Devlet Hastanesine ait ambulansların yerine bölgeye yeni ambulanslar gönderdiğini duyurdu.
Zabıta'dan Fırın ve Pastanecilere denetim
Nusaybin Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan Bayramı vesilesiyle ilçe merkezinde bulunan pasta haneleri ve fırınları denetledi. Denetimler esnasında hijyen kurallarına uymayan işletme sahipleri ise uyarıldı.
Nusaybin'de yeni hastanenin açılması için gün sayılıyor
Nusaybin’e yeni yapılan Devlet Hastanesi binasının yapımı tamamlandı. Geçici kabulü alınan hastanede taşınma işleminde de sona gelindi. Hastanenin hizmete girmesi için Acil Servise giden yeni yolun yapılması ve sorunlu kanalizasyon hattındaki problemin giderilmesi bekleniyor.
Nusaybin'de Doktorlar Samsun’daki Saldırıyı Protesto Etti
Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi’nde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Opr. Dr. Kamil Furtun için SES ve TBB Nusaybin’de basın açıklması yaptı
Aramis'te Dahiliye Dr. Çeçen hasta kabülüne başladı
Nusaybin'in tek Özel Tıp Merkezi Özel Aramis Tıp Merkezinde İç Hastalıkları Uzmanı göreve başladı.
Nusaybin'de Çocuk felci için 2. tur aşı başladı
Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Doktor Evrican Zin Ceylan, 29 Mayıs - 4 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak 2. Tur Çocuk Felci aşı kampanyası hakkında bilgi vedi.
Nusaybin'de ASM ve TSM'ler 3 günlük iş bıraktı
Nusaybin'de Aile Sağlığı ve Toplum Sağlığı çalışanları 3 günlük iş bırakma eylemine gitti.
Yeni hastaneyle ilgili söylentiler dedikodu çıktı
Nusaybin’de yapımı tamamlanan ve çok yakın bir zamanda hizmete başlayacak Devlet Hastanesi binasıyla ilgili söylentilerin dedikodu olduğu ortaya çıktı.
Nusaybin Sağlık Personelinden Barçın'a ziyaret
Nusaybin Devlet Hastanesi çalışanları Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlik Görevine Yeni Atanan Uzm. Dr. Tunga Barçın’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3673     EURO 6.1192     IMKB 91970     ALTIN 211,737