Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Sincar, Nusaybin ESO adaylığını açıkladı

Nusaybin esnaflarından Mesut Sincar, Esnaf ve Sanatlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

13 Ekim 2017 Cuma 10:54 < GÜNCEL
Nusaybin esnaflarından Mesut Sincar, Esnaf ve Sanatlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Nusaybin’de 2018 yılının aşlarında yapılması beklenen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı için adaylar açıklanmaya başlandı. Nusaybin esnaflarından Mesut Sincar, yaptığı açıklama ile başkanlığa adaylığını açıkladı.
Sincar tarafından yapılan açıklama şöyle:
“Ben Mesut Sincar.  1981 Mardin/Nusaybin doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilini Nusaybin’de yaptım. Evli ve bir çocuk babasıyım. 
1990 yılından beri Nusaybin sebze halinde esnaflık yapıyorum. Esnaf olarak yetiştim ve esnafın içinden geldim. Tam bir Nusaybin aşığı ve Nusaybin sevdalısıyım. Bu yola ben Nusaybin’deki esnafların derdini ve çektikleri çileleri bildiğim için yola çıktım. Gayem Nusaybin’deki esnafların sıkıntılarını ve çektikleri bu çileleri elimden geldiğince Nusaybin’deki esnaflarla el ele verip üstesinden hep beraber gelmektir. Çıkacağımız bu kutsal yolda siz değerli esnaf arkadaşlarımın dostlarımın beni bu yolda yalnız bırakmayıp elinizden geldiğince bana güvenip beni desteklemenizdir. 
Siz değerli Esnaf arkadaşlarıma ve dostlarıma sesleniyorum.
Sizden istediğim Nusaybin’imiz için iyi ve güzel ne varsa gelenek göreneklerimiz çerçevesinde saygı ve sevgiyle elimizden geldiğince ben ve bu yolda görev alacak arkadaşlarımla beraber sizler için her zaman ve her yerde her türlü hizmete hazır olacağımızı bilmenizdir. 
Nusaybin’deki tüm küçük, büyük işletmeleri, sivil toplum kuruluşlarını, kanaat önderlerini güzel şehrimiz Nusaybin’imizi kalkındırmaya davet ediyor bu çıkacağımız birlik ve beraberlik yolunda sizleri de aramızda görmeyi ve bizleri desteklemenizi bekliyorum”
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3677     EURO 6.0933     IMKB 90695     ALTIN 214,050