Anasayfa » VEFAT
Temiz Ailesinin acı günü
Nusaybin'de Mehmet Emin Temiz ve Yusuf Temiz'in babası Hüseyin Temiz hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Akkurt ailesinin acı günü
Mehmet Emin Akkurt'un oğlu ve Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulğani Bilge'nin kuzeni Abdulhakim Akkurt hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Akıncı ailesinin acı günü
Nusaybin eski belediye personeli Nevaf Akıncı ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Yunus Akıncı'nın halası Esmeri Malak hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Çiçek ailesinin acı günü
Nusaybin Devlet Hastanesi personeli Rahmatullah Çiçek'in babası eski Yeni Turan Mahallesi Muhtarı Sadık Çiçek Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Barış Ailesinin acı günü
Nusaybin Helex Derneği üyesi Abdulkadir Barış'ın babası eski Zeynel Abidin Camisi imamı Molla Abdulvahap Barış, Almanya´da hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Ayhan ailesinin acı günü
Nusaybin Akçatarla (Dala) Mahallesinde Abdulbari, Hemeden, Süleyman ve Abdulhaluk Ayhan'ın babası, Av. Medeni Ayhan ve Mevali Ayhan'ın amcası Mecit Ayhan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Günel ailesinin acı günü
Nusaybin Belediyesi çalışanı Ayşe Günel'in babası ve Yahya Ustanın amcası İbrahim Günel hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Tan ve Çevik ailelerinin acı günü
Nusaybin'in değerli alimlerinden Molla Muhammed Tan'ın kız kardeşi, eski Milli Eğitim Şube Müdürü Abdürrahim Tan'ın halası ve Yeşilli Milli Eğitim şube Müdürü Ömer Çevik'in yengesi Şükriye Çevik hakkın rahmetine kavuşmuştur
Aşrak ailesinin acı günü
Nusaybin nüfus müdürlüğünde görevli Cemal Aşrak'ın annesi Fahriye Aşrak hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Çetin ailesini acı günü
Girmeli Mahallesinde Hacı Şehmus Çetin'in eşi, Abdurrahman, Mehmet Nuri ve Mehmet Sait Çetin'in annesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin'in halası Latife Çetin hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8058     EURO 4.6547     IMKB 115147     ALTIN 163,118    
NUSAYBİN