Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Turgut ailesinin acı günü
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdür Yardımcısı Adnan Turgut'un babası Seyyid İsa Turgut hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Dursun ailesinin acı günü
Hacı Halil Dursun'un (Binkêlbi) eşi, Nusaybin itfaiyesi amiri Süleyman Dursun'un annesi ve Nusaybinim Gazetesi Editörü Arif Altunkaynak'ın ninesi Emine Dursun hakkın rahmetine kavuşmuştur
Güngör ailesinin acı günü
Seyid Mehmet Salih Güngör'ün kızı Gülseren Güngör hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Turhan ve Dağ ailelerinin acı günü
Kışla eski Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Dağ'ın ablası, Cemil ve Ziver Turhan'ın anneleri ve Hastanede görevli röntgen teknisyeni Lokman Dağ'ın halası hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Melle Ali Kardaş hakkın rahmetine kavuştu
Hocaoğlu Ticaret sahibi Abdusselam, Abdulvahap ve Abdulğani Kardaş'ın babaları, Belediye Personeli Baki Kardaş ve Milli Eğitim personeli Abdurrahim İş'in dedesi Melle Ali Kardaş (Binkelbi) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Çiftsüren ailesinin acı günü
Osman Çiftsüren'in oğlu, Ahmet Çiftsüren'in yeğeni ve Süleyman Çiftsüren kardeşi İsmail Çiftsüren hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Özdemir ailesinin acı günü
Nusaybin Seyitlerinden Harun ailesinden Almanya'da yaşayan Hacı Hüseyin Özdemir'in oğlu Hasret Özdemir geçirdiği kalp krizi sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur.
An ailesinin acı günü
Rıdvan An'ın babası, Zekioğlu Züccaciyeden Rıdvan, Sultan, Musa ve Şeyhmus An ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Mehmet An'ın amcası Fereç An hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Bartan ailesinin acı günü
Bartan Elektironik sahibi Mehmet Emin, Abdulselam, Faik, Xerbi ve Yusuf Bartan'ın annesi Güle Bartan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Hamidi ailesinin acı günü
Hamidi ailesinden din alimi Şeyh Hikmet Hamidi'nin eşi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4734     EURO 6.2054     IMKB 93451     ALTIN 211,861