Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Yeşilmen ailesinin acı günü
Abdulhaluk, Abdülbaki, Zekeriya ve İdris Yeşilmen'in babaları, Mele Süleyman Yeşilmen'in amcası Hacı Abdullah Yeşilmen hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Yıldızoğlu ailesinin acı günü
Hacı Davut Yıldızoğlu'nun oğlu, Yusuf, Yaşar ve Engin Yıldızoğlu'nun kardeşi, Eski Nusaybin Belediye Başkanı Ahmet Yıldızoğlu'nun amcasının oğlu Fuat Yıldızoğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Akdeniz ailesinin acı günü
Şehmus, Mâşuk, Hilal, Ahmet, Zübeyir, Bilal ve Rifhat Akdeniz'in babası H. İbrahim Akdeniz hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Qaso ailesinin acı günü
Günebakan (Zorava) Mahallesinden Menaf ve Osman Qaso'nun anneleri, Memduh Yunusoğlu'nun halası Vesila Qaso hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Turhan ailesinin acı günü
Cemil, Ziver ve Nurettin Turhan'ın kardeşi Kazım Turhan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Demir ailesinin acı günü
Mahsum, Abdulğani, Seyfettin, Hakim, ve Rıdvan Demir'in babaları, Celal ve Fahrettin Cindioğlu'nun dayıları Hacı Hüseyin Demir (Tahlo) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Yıldırım ve Çiçek ailelerinin acı günü
Bahçebaşı (Bawerne) Mahallesinde Abdulbaki ve İdris Yıldırım'ın anneleri, Yusuf Çiçek'in ablası ve Nurettin Çiçek'in halası Mence Yıldırım hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Harman Ailesinin Acı Günü
Harman Ailesinden Serbest ve Süleyman Harman'ın babası, Harman Kuyumculuk Sahibi Mahmut, Salih ve Seyfettin Harman'ın amcaları Hacı İbrahim Harman hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Erdoğan ailesinin acı günü
Nusaybin'de Hozan İletişim sahibi Hozan, Azat ve Harun Eroğan'ın dedeleri ve Namet Erdoğan'ın babası Hacı Hasan Erdoğan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Demir ailesinin acı günü
Naif Demir'in eşi, Medeni Demir'in annesi Rabia Demir hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,483