Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Akbal ailesinin acı günü
Nusaybin Esnaflarındam Abdullah Akbal ve Hüseyin Akbal'ın annesi, Akbal Telikstil sahibi Mehmet Şükrü Akbal'ın yengesi, Milli Eğitim Şefi Müslüm Baran'ın kaynanası, Abdurrahim Baran'ın ninesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Avican ailesinin acı günü
Nusaybin'in tanınmış eşraflarından Süleyman Avican (Hacı Süleyman boti) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Tekin ailesinin acı günü
Merce Seyidleri Tahir Ailesinden Mecit Tekin'in kardeşi, Dilciwan'ın amcası Tahir Tekin İstanbul'da hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Kayacı ailesinin acı günü
Emekli okul müdürlerinden İbrahim Ethem Kayacı'nın ablası hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Bilge ailesinin acı günü
Bilge ailesinden, Abdurrahman Bilge'nin oğlu ve eski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulğani Bilge'nin amcasının oğlu Şükrü Bilge hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Işık ailesinin acı günü
Nusaybin - Hope Köyü Seyyidlerinden İhsan, Abdulmenaf, Metin, Ahmet, Şirin ve Nusaybin Devlet Hastanesi personeli Sadık Işık'ın babası, Ak Parti ilçe başkan yardımcısı Mahsum Işık'ın amcaoğlu Seyyid Hacı Abdulhadi Işık hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Öztürk ailesinin acı günü
Abdulvahap Öztürk'ün oğlu, İnş. Müh. Selman Öztürk ve Av. Mehmet Öztürk'ün amca oğlu Mehmet Sadık Öztürk hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Al ailesinin acı günü
Rahmetli H.Hasan Al'ın eşi, Av. Abdullah Al ve Celal Al, Kantar Muhtarı Cıdan Al'ın anneleri, Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Nizamettin Al'ın yengesi Şehriban Al hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Tak ailesinin acı günü
Nusaybin Devlet Hastanesi çalışanlarından Mehmet Tak'ın babası Ömer Tak (Kekvani) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Sungur ailesinin acı günü
Sungur ailesinden Kabraş ve Benisadda Sungur'un kızı Selahattin, Hayrettin ve Altan Sungur'un kardeşleri Emine Sungur vefat etmiştir.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3393     EURO 6.0673     IMKB 99272     ALTIN 219,346