Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Tayfur ailesinin acı günü
Nusaybin Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Abdussamed Tayfur ve Nusaybin El Biruni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Hasan Tayfur'un Amcaları Melle Nuri Tayfur hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Arar ailesinin acı günü
Midyat'a bağlı Bahwar (Gülveren) Mahallesinden Şeyhmus Arar'ın kardeşi, Felemez Arar'ın ağabeyi Mehmet Emin Arar hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Sönmez ailesinin acı günü
Nusaybin'deki trafik kazasında hakkın rahmetine kavuşan Kamuran Sönmez'in taziyesi Yenişehir Taziye evindedir.
Akseven ailesinin acı günü
Hacı Ahmet Akseven'in (Ahmede Sefo) oğlu, Hacı Halit ve Cemal Akseven'in kardeşi Mehmet Akseven Almanya'da vefat etmiştir.
Kut ailesinin acı günü
Günebakan (Zorava) Mahallesi Muhtarı Vezir Kut'un oğlu, HDP İlçe Başkanı Ferhat Kut ve Ziver Kut'un amcasının oğlu Adil Kut Almanya2da vefat etmiştir.
Acar ailesinin acı günü
Hacı ibrahim Acar ve Melle Ahmet Acar'ın kız kardeşi ve Arçelik Bayisi Adnan Acar ile Selim Acar'ın halası hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Işık ailesinin acı günü
Gercüş Yamanlar (Erde) köyünden Işık Ailesinden Nuri Işık'ın oğlu, İmsal, Abdülkadir ve Şehmus Işık'ın babası Mejdel Işık hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Yıldırım ailesinin acı günü
Tepeüstü Mahallesinden Hacı Emin Yıldırım'ın eşi ve Kemal Yıldırım'ın yengesi Emine Yıldırım hakkın rahmetine kavuşmuştur.
İlhan ailesinin acı günü
Faruk İlhan'ın annesi, Dr. Azat Çıvak'ın halası, Ziver ilhan, Serdar ilhan ile Hamdin ilhan' ın yengesi Hasine İlhan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Aslan ailesinin acı günü
Mehmet Aslan'ın kardeşi, M. Sait Aslan'ın ağabeyi ve Osman Aslan'ın babası M. Salih Aslan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1558     EURO 7.2572     IMKB 99280     ALTIN 238,417