Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Akdeniz ailesinin acı günü
Şehmus, Mâşuk, Hilal, Ahmet, Zübeyir, Bilal ve Rifhat Akdeniz'in babası H. İbrahim Akdeniz hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Qaso ailesinin acı günü
Günebakan (Zorava) Mahallesinden Menaf ve Osman Qaso'nun anneleri, Memduh Yunusoğlu'nun halası Vesila Qaso hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Turhan ailesinin acı günü
Cemil, Ziver ve Nurettin Turhan'ın kardeşi Kazım Turhan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Demir ailesinin acı günü
Mahsum, Abdulğani, Seyfettin, Hakim, ve Rıdvan Demir'in babaları, Celal ve Fahrettin Cindioğlu'nun dayıları Hacı Hüseyin Demir (Tahlo) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Yıldırım ve Çiçek ailelerinin acı günü
Bahçebaşı (Bawerne) Mahallesinde Abdulbaki ve İdris Yıldırım'ın anneleri, Yusuf Çiçek'in ablası ve Nurettin Çiçek'in halası Mence Yıldırım hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Harman Ailesinin Acı Günü
Harman Ailesinden Serbest ve Süleyman Harman'ın babası, Harman Kuyumculuk Sahibi Mahmut, Salih ve Seyfettin Harman'ın amcaları Hacı İbrahim Harman hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Erdoğan ailesinin acı günü
Nusaybin'de Hozan İletişim sahibi Hozan, Azat ve Harun Eroğan'ın dedeleri ve Namet Erdoğan'ın babası Hacı Hasan Erdoğan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Demir ailesinin acı günü
Naif Demir'in eşi, Medeni Demir'in annesi Rabia Demir hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Tayfur ailesinin acı günü
Nusaybin Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Abdussamed Tayfur ve Nusaybin El Biruni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Hasan Tayfur'un Amcaları Melle Nuri Tayfur hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Arar ailesinin acı günü
Midyat'a bağlı Bahwar (Gülveren) Mahallesinden Şeyhmus Arar'ın kardeşi, Felemez Arar'ın ağabeyi Mehmet Emin Arar hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4563     EURO 6.1401     IMKB 91445     ALTIN 211,233