Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » VEFAT
Turhan ve Dağ ailelerinin acı günü
Kışla eski Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Dağ'ın ablası, Cemil ve Ziver Turhan'ın anneleri ve Hastanede görevli röntgen teknisyeni Lokman Dağ'ın halası hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Melle Ali Kardaş hakkın rahmetine kavuştu
Hocaoğlu Ticaret sahibi Abdusselam, Abdulvahap ve Abdulğani Kardaş'ın babaları, Belediye Personeli Baki Kardaş ve Milli Eğitim personeli Abdurrahim İş'in dedesi Melle Ali Kardaş (Binkelbi) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Çiftsüren ailesinin acı günü
Osman Çiftsüren'in oğlu, Ahmet Çiftsüren'in yeğeni ve Süleyman Çiftsüren kardeşi İsmail Çiftsüren hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Özdemir ailesinin acı günü
Nusaybin Seyitlerinden Harun ailesinden Almanya'da yaşayan Hacı Hüseyin Özdemir'in oğlu Hasret Özdemir geçirdiği kalp krizi sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur.
An ailesinin acı günü
Rıdvan An'ın babası, Zekioğlu Züccaciyeden Rıdvan, Sultan, Musa ve Şeyhmus An ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Mehmet An'ın amcası Fereç An hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Bartan ailesinin acı günü
Bartan Elektironik sahibi Mehmet Emin, Abdulselam, Faik, Xerbi ve Yusuf Bartan'ın annesi Güle Bartan hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Hamidi ailesinin acı günü
Hamidi ailesinden din alimi Şeyh Hikmet Hamidi'nin eşi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Elçioğlu ailesinin acı günü
Şeyh Nezir Elçioğlu'nun yeğeni, İstanbul'da ikamet eden Sadullah Elçioğlu'nun oğlu ve Kerem Elçioğlu'nun amcasının oğlu Mehmet Elçioğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Turgut ailesinin acı günü
Zeynel Abidin Mahallesi eski Muhtarı Metin Turgut ve Çetin Turgut'un babası, Mor Yakup Mahallesi Muhtarı Nafi Zeyrek'in eniştesi Hazni Turgut hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Ak ailesinin acı günü
Hacı Davut, Vahap, Nihat Hüsnü Ak ve Galatsaray Futbol Okulu Sorumlusu Şehmus Ak'ın anneleri Hacı Nure Ak hakkın rahmetine kavuşmuştur.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3393     EURO 6.0673     IMKB 99272     ALTIN 219,346