Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Voleybolda final maçı Cumartesi 14.00'te

Nusaybin Kaymakamlığı Voleybol turnuvasında final maçı Cumartesi Günü Saat 14.00'te oynanacağı bildirildi. Final Maçı ve ödül töreni Nusaybinim.com Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

31 Mart 2017 Cuma 22:39 < SPOR
Nusaybinim Spor Servisi
Nusaybin Kaymakamlığı Voleybol turnuvasında final maçı Cumartesi Günü Saat 14.00'te oynanacağı bildirildi. Final Maçı ve ödül töreni https://www.facebook.com/Nusaybinimcom/ sayfasından canlı olarak yayınlanacak.
10 Mart'ta Spor Koordinatörü Şehmus Ak başkanlığında başlayan Nusaybin Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasında sona gelindi.
Turnuvada rakiplerini yenerek büyük başarı gösteren ENS Güvenlik ve Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol takımları finale kaldı. Akarsu Ortaokulu ile Kemal Gözü Kız Teknik ve Anadolu Lisesi arasında oynanan 3'üncülük maçında rakibini 3 - 1 yenen Akarsu, turnuvada 3'üncü oldu.
ENS Güvenlik - Milli Eğitim Müdürlüğü arasında oynanacak final maçı Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 14.00'te başlıyor.
Final maçı sonrası dereceye giren takımlara kupa ve madalya, başarılı sporculara ve komite üyelerine de plaketler yanı sıra çeşitli ödüller verileceği açıklandı.
Turnuvanın final maçı ve ödül törenin tamamı Nusaybinim.com'a ait  https://www.facebook.com/Nusaybinimcom/ Facebook sayfasından canlı olarak yayınlacaktır.
2964 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,078