Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Voleybolda Nusaybin’e yakışır bir final maçı

Nusaybin Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Voleybol turnuvasında final heyecanı yaşandı.

01 Nisan 2017 Cumartesi 20:00 < SPOR
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Voleybol turnuvasında final heyecanı yaşandı.
Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlene final müsabakası Milli Eğitim Müdürlüğü ve ENS Güvenlik arasında oynandı. Setleri 3-2 kazanan Milli Eğitim Müdürlüğü turnuva şampiyonu oldu. 
Maçın sonunda ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde konuşan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Nusaybin’e yakışı çok güzel bir voleybol müsabakası izlediklerini söyledi.
Kaymakam Baysal: “Emeği geçen başta Koordinatör Şehmus Ak olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Voleybolla başladık, inşallah önümüzdeki dönemde basketbol ve futbol turnuvalarıyla gençlerimizle bir araya geleceğiz. Her yaştan sporseverleri sahalarımızda görmek istiyoruz. Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, ilçemizdeki Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti ve kanaat önderleri olarak inşallah sağlıklı nesiller yetiştirmek için hep birlikte yaşayacağız” dedi.
Kaymakam Baysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Serkan Tekin, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulğani Bilge, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsun Özmen tarafından dereceye giren takımlara madalya, kupa ve plaket verildi.
Turnuvada; Milli Eğitim Müdürlüğü şampiyon, ENS Güvenlik ikinci, Akarsu Ortaokulu üçüncülük kupası alırken Centilmen takım kupası Mal Müdürlüğü’ne, En iyi oyuncu kupası ise Milli Eğitim Müdürlüğü sporcusu Serdar Şıhmanoğlu’na verildi.
Turnuvaya katkılarından dolay Nusaybinim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Arif Altunkaynak’a da Kaymakam Baysal tarafından plaket verildi.

-YAPILABİLECEK EN İYİ ORGANİZASYONDU
Turnuva Koordinatörü Şehmus Ak tarafından organize edilen final ve ödül organizasyonu takımlar ve sporseverler tarafından takdir edildi. Salon organizasyonu yanı sıra ödül töreni ve hazırlanan ödüller profesyonel organizatörlere taş çıkarttı.
Turnuva sonunda Kaymakam Baysal yanı sıra turnuvada mücadele eden takımlar, sponsorlar ve sporseverler Şehmus Ak’ı tebrik etti.
7489 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6578     EURO 6.5031     IMKB 96414     ALTIN 222,614