Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Yazarımız Ciziri, 3. Silopi Festivalinde konuşmacı olarak katılıyor

Kürt Aydın Yazar ve Nusaybinim.comun yazarı Şerefxan Ciziri, Silopi Belediyesinin düzenlediği 3. Silopi Kültür ve Sanat Festivaline konuşmacı olarak katılıyor.

01 Mayıs 2010 Cumartesi 14:03 < KÜLTÜR & SANAT

Kürt Aydın – Yazar ve Nusaybinim.com’un yazarı Şerefxan Ciziri, Silopi Belediyesi’nin düzenlediği 3. Silopi Kültür ve Sanat Festivaline konuşmacı olarak katılıyor.

    Silopi Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 3. Silopi Kültür ve Sanat Festivali, 30 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. 'Barış Cudi'ye Sanatın Gücüyle Gelecek' sloganıyla gerçekleştirilecek olan festival programında, kadın ve barış temaları işlenecek. 3 gün sürecek olan festival kapsamında, söyleşi, panel, tiyatro gösterimleri, konserler, fotoğraf sergileri ve belgesel gösterimleri gibi çok sayıda etniklik düzenlenecek. 1 Mayıs günü Mitanni Kültür Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Kemal Orgun moderatörlüğünde yapılacak “Kültürel-soykırıma karşı demokratik ulusal kültürün inşası” konulu panele yazarımız Şerefxan Ciziri Konuşmacı olarak katılıyor. / Nusaybinim.com haber Servisi

10371 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0368     EURO 6.8881     IMKB 88735     ALTIN 229,442