AK Parti Mardin il başkanı Faruk Kılıç'tan bayram mesajı

RESMİ İLANLAR Haber Girişi : 13 Mayıs 2021 06:49
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
 
İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında, “Birlik ve beraberliğin pekiştiği, karşılıklı sevgi ve saygının daha fazla değer kazandığı, manevi duyguların oluk oluk üzerimizde hasıl olduğu olgunlukla bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayır, bereket, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum. Allah mübarek Ramazan Ayı boyunca tuttuğumuz oruçları, dua ve yakarışlarımızı dergâhı ilahisinde kabul etsin.
 
 
Geçen sene bu vakitlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde pandemi süreciyle karşı karşıya kaldı. Millet olarak zor şartlarda olmamıza rağmen devletimizin üstün destekleri, sağlık ve ekonomik paketleriyle süreci en az hasarla atlatmaya çalışan ülkelerin arasındayız. Bir çok ülke maske bulamazken bizler ihtiyaç sahibi her ülkeye maske gönderdik. Solunum cihazları konusunda yerli ve milli üretimimizle bu konuda çığır açtık. Pandemi nedeniyle oluşan tüm vakalar ücretsiz bir şekilde hastanelerde tedavi altına alındı. Şehir hastanelerimiz dünyaya örnek oldu. Cumhurbaşkanımız öncülüğünde Sağlık Bakanlığımızın her çalışması büyük teveccühle karşılandı”.
 
 
İl Başkanı Kılıç, “AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak Ramazan Ayı boyunca yaşlılarımıza, engellilerimize ve ihtiyaç sahibi her vatandaşımıza ulaşmaya çalışarak kurduğumuz ekiplerle destek olmaya çalıştık. Telefonlar üzerinden üyelerimize ulaşarak istek ve önerilerine kulak verdik. Pandemi süreci boyunca partimize ve bizlere ulaşmaya çalışan, öneri ve taleplerini ileten her bireyimize desteklerimizi sonuna kadar sürdürdük. Bu duygularla pandemi ile yaptığımız etkin mücadelemizi bir an önce zaferle tamamlamayı ümit ediyor, bir kez daha tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum”.