Çelik ailesinden bursu alan öğrenciler için kayıt yenileme başvuruları başladı

EĞİTİM Haber Girişi : 20 Eylül 2022 20:16
Geçtiğimiz yıl Seyit Mustafa Çelik Ailesinden burs alana Üniversite öğrencilerinin burs kayıt yenileme başvuruları başladı.

Geçtiğimiz yıl Seyit Mustafa Çelik Ailesinden burs alana Üniversite öğrencilerinin burs kayıt yenileme başvuruları başladı.

 

Seyit Mustafa Çelik ailesi tarafından yapılan açıklamada, 20 ile 23 Eylül tarihleri arasında sadece, geçen yıl burs alan eski öğrencilerin kayıt yenileme başvuruları alınacağı belirtildi. Yeni kazanan öğrenciler için ise 25 Eylül tarihinden sonra bir duyuru yapılacağı kaydedildi.

 

Duyuru Şöyle,
"2022 / 2023 Burs Başvuraları
DİKKAT !!
Bu seneki burs kabul sonuçları internet sitemizde toplu olarak yayınlanacaktır. Burs başvurusu yapacağınız zaman isminizin herkes tarafından görüleceğini unutmayın.Amacımız maddi durumu iyi olan öğrencilerin başvuralarını engellemektir. !!


- 20.09 - 23.09 tarihleri arasında sadece, geçen yıl burs alan eski öğrencilerimizin kayıt yenileme başvuruları alınacaktır.


Yeni kazanan ve yeni başvuru yapacak öğrenciler için 25.09 tarihinde yeni bir duyuru yapılacaktır. Binlerce başvuruya cevap verdiğimiz için lütfen bu tarihten önce whatsapp numaramıza yazıp bizleri meşgul etmeyin!!


Kayıt yenileyecek eski bursiyerlerimiz aşağıda belirtilen evrakları burs numaramıza pdf dosyası olarak atın.(resim vs. atmayın)


1- Bu seneye ait ögrenci belgesi ( E-devlet üzerinden pdf olarak atabilirsiniz.)
2- Tüm senelere ait transkript (2 den fazla alttan ders bırakan öğrencilerin kayıt yenilemesi yapılmayacaktır.)
3- İş bankasına ait iban numaranız
( TR............. şeklinde whatsappdan mesaj olarak atın. Resim atmayın.)"