Kaymakam hemşehrimiz Faruk Doğru ile Şilan Er görkemli bir düğün ile dünya evine girdi

YAŞAM Haber Girişi : 12 Aralık 2021 12:31
Giresun'un Şebinkarahisar Kaymakamı hemşehrimiz Faruk Doğru ile Şilan Er için Nusaybin'de görkemli bir düğün yapıldı.

Giresun'un Şebinkarahisar Kaymakamı hemşehrimiz Faruk Doğru ile Şilan Er için Nusaybin'de görkemli bir düğün yapıldı. Düğüne çok sayıda vali yardımcısı, kaymakam ve belediye başkanı katıldı.

 

Nusaybin’in önde gelen ailelerinden, kanaat önderi, siyasetçi ve bir önceki dönem AK Parti ilçe başkanı Osman Doğru'nun oğlu Kaymakam Faruk Doğru ile Duruca eski Belediye Başkanı Mehmet Er'in kızı Şilan Er dünya evine girdi.

 

Hilltoown Düğün Sarayında yapılan düğün gelin ve damadın salona gelmesiyle başladı. Nusaybin Belediyesi Nikâh Memuru Mehmet Emin Uçar'ın kıydığı nikâh sonrası Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Evlilik Cüzdanını gelin Şilan Er'e takdim etti.

 

Nikâh merasiminden sonra düğüne katılan misafirler gelin ve damadı tebrik etti.

 

Düğüne, Mardin Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ, Diyarbakır Vali Yardımcısı Murat Yıldız, Şırnak Vali Yardımcısı Murat Ekinci, Şırnak Vali yardımcısı Ali Erdoğan, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Silvan Kaymakamı Murat Öztürk, Kocaköy Kaymakamı Abdulkadir Umut Kasman, Bahçe Kaymakamı Sayın Aziz Kayabaşı, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, DİKA Genel Sekreteri Ahmet Alan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Düğün ev sahipleri damadın babası Osman Doğru ile gelinin babası Mehmet Er, mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti.