Minik öğrenciler Gönülleri ısıttı

Nusaybin Sevgi Yuvası Anaokulunun minik öğrencilerinden anlamlı kampanya. 'Kardeşim Üşümesin' ismiyle başlatılan kampanyaya miniklerden anlamlı destek geldi.
Anne ve babalarından aldıkları desteklerle Yardıma muhtaç kardeşlerine, abilerine, amcalarına, için giyecek yardımında bulunan  kendileri minik ama yürekleri kocaman anaokulu öğrencileri Kendi elleri ile ihtiyaç sahiplerine teslim ettiler.
Toplanan malzemelerin teslimi esnasında duygusal anlar yaşanırken Sevgi Yuvası Anaokulu okul müdürü Orhan Zengin minik öğrencilerin gösterdikleri duyarlılığın tüm dünyaya örnek olabilecek nitelikte bir davranış olduğunu ifade etti.
İnsanlığın en yüce değerlerinden birisinin kuşkusuz Yardımlaşma ve Dayanışma ruhu olduğunu dile getiren Okul Müdürü Orhan Zengin: “Her yasımızda bir sorumluluk üstleniriz. Şimdi de Sevgi Yuvası Anaokulu öğrencileri minicik yürekleri ile büyük sorumluluklar aldılar. Bu sosyal sorumluluk projesinde Okulumuzu yalnız bırakmayan velilerimize ve değerli öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Minik öğrencilerimiz bu davranışları ile milletimizin yardımlaşma duygusunun ne kadar ön planda olduğunun birer simgeleri oldular”