Nusaybin Belediyesinde Nergiz ve Kut tebrikleri kabul ediyor

POLİTİKA Haber Girişi : 17 Nisan 2019 11:31
Nusaybin Belediye Başkanı Av. Semire Nergiz ve Eşbaşkan Ferhat Kut ile HDP'den seçilen Belediye Meclis üyeleri vatandaşların tebrikleri kabul ediyor.

Nusaybin Belediye Başkanı Av. Semire Nergiz ve Eşbaşkan Ferhat Kut ile HDP'den seçilen Belediye Meclis üyeleri vatandaşların tebrikleri kabul ediyor.
Mazbata töreninden sonra Nusaybin Belediyesi binası girişinde Belediye Birim Müdürleri ve Personel tarafından karşılanan Nergiz ve Kut, daha sonra vatandaşların tebriklerini kabul etti.
Hayırlı olsun ziyaretine gelen vatandaşları kapıda karşılayan eşbaşkanlar, çocuklara da oyuncak hediye etti.
Genel İş Sendikası Mardin Şube Başkanı Rahmi Güneş ve Sendika üyelerinden oluşan bir grup da Nergiz ve Kut'u ziyaret ederek tebrik etti.

- BİLBOARDLARDA TEŞEKKÜR MESAJI

Nusaybin Belediyesi eşbaşkanları Av. Semrie Nergiz ve Ferhat Kut, İlçe Merkezindeki Barış Parkı ile Şehr-i Med kavşağında bulunan Belediyeye ait Led Ekranlarda Nusaybinlilere teşekkür mesajı yayımladı. HDP'lilerin Belediye devir teslimi için Nusaybin Belediyesi binasına geldikleri görüntülerin de yayımlandığı ekranlarda 'Kentimizi Birlikte Yöneteceğiz' mesajı verildiği görüldü.

- BELEDİYE WEB SİTESİNDEKİ HABERLER KALDIRILDI

Öte yanda Nergiz ve Kut'un göreve başlamasıyla Nusaybin Belediyesi resmi web sitesinin bir bölümü yenilendi. Görevlendirme yapılan (Kayyum) dönemindeki tüm haberler ve duyurular yayından kaldırılırken, 7 Mart'ta yapılan İlçe Seçim Kuruluna ait duyuru yayında tutuldu.
Web Sitesinin alt kısmında yer alan 'Belediye Başkanımız'  bölümünde ise 'Nusaybin Belediyesi Eş Başkanları Av. Semire Nergiz ve Ferhat Kut' yazıldığı görüldü.