Nusaybin Kaymakamından Yeni Yıl Kutlama mesajı

GÜNDEM Haber Girişi : 31 Aralık 2021 10:51
Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, 2022 Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, 2022 Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Kaymakamlık ve Belediye web sitelerinden yayımlanan mesajında Kayabaşı, 2022 yılında Nusaybin’in tarihi ve kültüre güzellikleriyle ülke gündemine gelmesi için özel bir çaba göstereceklerini vurguladı.

 

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı’nın 2022 yılı kutlama mesajı şöyle,

 

“Değerli Nusaybinli hemşehrilerim, son iki yıldır hiç de alışık olmadığımız şekilde, dünyayı kasıp kavuran yeni tip koronavirüs (COVİD-19) gölgesi altında geçirdik. Hamdolsun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Devletimin tüm kurumları ile bu salgınla dünyada örnek gösterilecek şekilde bir mücadele ortaya koyduk. 2022 yılında bu zorlu süreci tamamen atlattığımız sağlıklı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

 

2022 yılında; insanlarımıza hizmet odaklı bir anlayışla hareket ederek, Nusaybin’imizin tarihi ve kültürü başta olmak üzere ilçemizin sahip olduğu tüm güzellikleri ülkemizin gündemine taşımayı hedefliyoruz. Nusaybin’imizi, tarihte olduğu gibi eğitimden turizme ticaretten hizmete en parlak dönemini yaşaması için var gücümüzle projelerimizi ortaya koyacağız. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, erkeklerimiz, yaşlılarımız ve dezavantajlı bireylerimiz olmak üzere ilçemizde yaşayan 7’den 77’ye tüm hemşehrilerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 2022 yılının şehrimiz açısından başarı hikayelerinin yazıldığı dönem olmasına çaba göstereceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, başta Nusaybinli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum.”