Ak Parti Nusaybin’de esnaf ziyareti yaptı

POLİTİKA Haber Girişi : 15 Nisan 2017 10:40
16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylaması için Ak Parti Nusaybin teşkilatı değişecek maddeleri vatandaşlara anlatmaya devam ediyor.
Nusaybinim Haber Servisi
16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylaması için Ak Parti Nusaybin teşkilatı değişecek maddeleri vatandaşlara anlatmaya devam ediyor.
Ak Parti Nusaybin İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ve yönetimi, Lozan Caddesi, Sakarya Caddesi ve Köprübaşı esnafını ziyaret etti. Halk oylaması için son güne girildiği halde çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini bildiren Başkan Özel, Anayasa değişikliğini en ince ayrıntısını Nusaybin’in en ücra köşesindeki vatandaşlara anlatmakla mükellef olduklarını söyledi.
Halk Oylaması propaganda dönemi boyunca Nusaybin’de gitmedikleri köy ve mahalle bırakmadıklarını bildiren Özel, daha önce Bakan, Bakan Yardımcıları ve İl yönetimiyle ziyaret ettikleri Nusaybin esnafına yaptıklarını kaydetti.
Nusaybin Esnafından gördükleri ilginin Referandum sonuçları için kendilerine büyük umut verdiğini aktaran Özel: “Bu referandum gidilen herhangi bir sandık veya seçim değildir. Bu referandum, çocuklarımızın, memleketimizin geleceğini oylayacağımız bir sandıktır. Bu süreçte yaptığımız çalışmalar boyunca Nusaybin halkımızdan çok olumlu tepkiler aldık. Esnafımızın ziyaretinde bize gösterilen teveccüh Pazar Günü yapılacak Halk Oylaması için bizi ziyadesiyle moral oldu. Umarım Halk Oylaması günü de Nusaybin geleceğine oy verecektir” dedi.
Esnaf ziyaretinden sonra Ak Parti Konvoyu şehir turu attı.