Dağar Dostluk turnuvasından Şampiyon, Elit Estetica

Nusaybin Dağar Halı Sahasında düzenlenen Dostluk ve Dayanışma turnuvasında final heyecanı yaşandı.

 

Elma Telekom, Simurg Cafe ve Simurg Lezzet Salonu Ana sponsorluğundan yapılan halı saha turnuvası finalinde Elit Estetica Güzellik Merkezi ile Zeytin OSGB karşılaştı. Maçı 4-2 kazanan Elit Estetica turnuvanın şampiyonu olurken, Zeytin OGSB ikinci, Nujen Tekstil ise turnuvada üçüncü olmayı başardı.

-ÖDÜL PROGRAMI DÜZENLENDİ
 

Final maçının bitimiyle birlikte ödül programı düzenlendi. 

 

Turnuvada şampiyon olan Elit Estetica Güzellik Merkezi, İkinci olan Zeytin OGSB, Üçüncü olan Nujen Tekstil, En Centilmen Takım seçilen Furkan Kuyumculuk Yerköy, En iyi kaleci seçilen Serfiraz Barış, Gol kralı seçilen Rıdvan Oğuzhan, örnek oyunculara, hakemlere ve komite üyelerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Baştabip Dr. Mehmet Emin Ay, Eğitim Bir Sen Başkanı Mehmet Şefak Kavak, Turnuva Ana Sponsorlarından Elma Telekom Sahibi Nebi Şahin ve Komite Üyeleri, Halil Demirtaş, Nazım Aktaş, Adil Çelik, A. Vahap Akyün ve Fehmi Yakıcı tarafından plaket, madalya ve kupa verildi.
Turnuvada şampiyon ve ikinci olan takımlara da Elma Telekom, Çelik Saat, Mutlu Saat, Nujen Tekstil ve Artan Kunduru tarafından çeşitli hediyeler verildi.

 

Final ve Ödül programı hatıra fotoğraf çekimiyle sona erdi.