Eğitim Sen'in 14. Geleneksel Futbol Turnuvası başladı

SPOR Haber Girişi : 29 Şubat 2020 17:38
KESK'e bağlı Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim - Sen) Nusaybin temsilciliğinin 14. Geleneksel Halı Saha Futbol turnuvası başladı.

KESK'e bağlı Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim - Sen) Nusaybin temsilciliğinin 14. Geleneksel Halı Saha Futbol turnuvası başladı.

 

Hakan Olimpik 2 Spor Kompleksinde düzenlenen halı saha futbol turnuvası öncesi katılımcılara yönelik konuşma yapan Eğitim Sen baş temsilcisi Yakup Taşçı, turnuvaya başvuruların yoğun olduğunu ve 32 takımın katılım sağladığını belirtti.

 

Geleneksel hale gelen turnuvanın 14'üncüsünü yaptıklarını kaydeden Taşçı, "Eğitim Sen 14. Geleneksel Futbol Turnuvası'nı Kürt Edebiyatında önemli bir yeri olan Mehmet Uzun'a adadık. Futbol Turnuvası'na 32 takım katılım sağladı. Turnuvamız büyük bir coşkuyla başladı. Bizlere destek veren ana sponsorumuz Simurg Cafeye her zaman yanımızda olan Emek Kırtasiyeye, Başarı Kavram Eğitim Kursu'na, Koç Tarıma, VİP İletişim ve MAGİİD'e katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Turnuvanın dostça, centilmence hiç bir sertlik yaşanmadan, takımların bir birlerine saygı çerçevesinde mücadele içerisinde olmalarını diliyoruz" dedi.

 

Taşçı'nın konuşmasından sonra iki ayrı halı sahada aynı anda başlayan Sosyal Hizmet -Toplum S. M. ile Akarsu Okulları ve Süleyman Bölünmez -Selahattin Eyyubi A.L. ile Nusaybin Eczacılar maçlarıyla turnuva başlama vuruşları yapıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • NUSAYBINLİ 03 Mart 2020 19:40

    Hayırlı olsun. Eğitim Sen'e bu etkinliklerinden ötürü teşekkür ederiz