Gürbüz Demir taburcu edildi

YAŞAM Düzenleme Tarihi : 18 Temmuz 2020 14:05 Haber Girişi : 18 Temmuz 2020 14:13
Nusaybin'de yaklaşık bir aydır yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören Gürbüz Demir taburcu edilerek evine geldi.

Nusaybin'de yaklaşık bir aydır yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören Gürbüz Demir taburcu edilerek evine geldi.

 

Kesk eski Disiplin Kurulu üyesi, KHK ile görevden uzaklaştırılan Eğitim Sen eski yönetici ve öğretmen Gürbüz Demir, yaklaşık bir aydır Nusaybin Devlet  Hastanesi ile Mardin Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servislerinde gördüğü tedavi sonrası iki gün önce taburcu edildi.

 

Evine geldiği sırada Eğitim Sen yöneticileri tarafından Eğitim Sen yöneticileri ve ailesi tarafından sosyal mesafe uygulanarak karşılanan Demir, karantina sürecini geçirmek için evine geldi.

 

-DEMİR'DEN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI

Demir, hastane süreci ve sonrasında kendisini arayan, destek mesajları gönderen ve dua eden herkese teşekkür etti.

Demir'in teşekkür açıklaması şöyle:

"Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Özel ve Yönetimine, Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş ve yönetimine, Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Mahsu Özmen ve Yönetim kurulu, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Zeynel Tunçalan ve Yönetimi, Çiftçiler Başkanı ve yönetimi, Nusaybin İş Adamları, Değerli ağabeyim ve Dostum Necat Ayaz ve ailesi, Mehmet Kaplan ve ailesi, Bahçebaşı köyü muhtarı Şemsettin Aydın ve ailesi, Kaportacı Bülent usta ve çalışanları, Kaportacı İbrahim usta ve çalışanları, Kızıltepe ve Mardin yolcu taşıma minibüsleri kooperatifi başkan ve yönetimleri, Şehiriçi yolcu taşıma kooperatifleri başkan ve yönetimleri, Öğrenci hizmetleri yapan öğrenci servisleri kooperatifleri başkan ve yönetimleri, tüm Kışla esnafına, İlçe Milli eğitim personellerine, Nusaybin kırtasiyecilerine, Özel liseler ve öğreti kurslarına, Uğur Lisesi Müdürü İbrahim Kaya ve personeline, Özel Final lisesi ve personeline, tüm mahalle muhtarlarına, tüm imam ve din alimlerine, tüm lokanta, kafe, kıraathane, pastahane ve berber işletmelerine, Özel kreşlere, Aydınlar ailesi, Konakla ve tesis personeli ile İşletme sahibi Abdulhalim Aydın ve yönetimine, Barış Petrol sahiplerine, İpek yolu sahibi Hacı Memduh'a, Akçatarla Muhtarı Felemz Ayhan ve tüm Akçatarlılara, Tepeören Muhtarı Cemal Aslan dayımai Dirim Muhtarı Hamit Aslan, tüm siyasi parti başkanları ve yönetim kurullarına, Mardin Seyahat sahbi Cemal ağabey ve işletme müdürü İbrahim Bilgiç ile personeline, Dilmenler, Cizre itimat v diğer firma yönetecilerine, basın emekçilerine, tüm Nusaybin'deki okul müdürlerine ve idarecilerine, Nusaybin Kesk bileşenleri, Eğitim Sen başkan, yönetim ve üyelerine, Nusaybin Belediyespor başkan, yönetim kurulu, sporcu ve personellerine, Nusaybin Gençlerbirliği spor kulübü başkan, yönetim kurulu, sporcu ve personellerine, Nusaybin'deki kadın derneklerine, Mardin Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Dr. Peşenk Kahraman'a, Dr Mehmet Kabak Göğüs uzmanı, Dr. Hakan Hoca Göğüs Uzmanı ve Dr. Refika Güzelsoy Dahile Uzmanına ve Nusaybin Aile Hekimi mücadele arkadaşım Dr. Cemal Kahraman'a ailem adına minettarım."