İçişleri Bakan Yardımcı Mehmet Ersoy Nusaybin’i ziyaret etti

GÜNDEM Haber Girişi : 23 Ekim 2021 19:40
İçişleri Bakan Yardımcı Mehmet Ersoy bir dize ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Mardin’de Nusaybin’i ziyaret etti.

İçişleri Bakan Yardımcı Mehmet Ersoy bir dize ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Mardin’de Nusaybin’i ziyaret etti.

 

Beraberindeki Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ile birlikte Nusaybin’e gelen Ersoy, Cumhuriyet Meydanında Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, İlçe Jandarma Komutanı J. Yarbay Kahraman Gürbüz, İlçe Emniyet Müdürü Salman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri tarafından karşılandı.

 

Daha sonra Belediye Binası girişindeki Şeref Defterini imzalayan Bakan Yardımcısı Ersoy'a ilçede yapılan, devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı tarafından brifing verildi.

 

Belediye ziyaretinden sonra Bakan Yardımcısı Ersoy, Mardin Valisi Demirtaş, Nusaybin Kaymakamı Kayabaşı ve beraberindekiler, Nusaybin Tarihi Çarşısını ziyaret etti. Esnaflar ve Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bakan Yardımcısı Ersoy daha sonra Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odasını (NESO) ziyaret etti. Burada NESO Başkanı Ömer Özel ve esnaflarla bir araya gelen Bakan Yardımcısı Ersoy daha sonra ilçeden ayrıldı.