Kadına Şiddeti anlatan 'Hepgül' adlı tiyatro gösterisi düzenlendi

KÜLTÜR & SANAT Haber Girişi : 14 Aralık 2019 16:03
Nusaybin Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından Kadına şiddeti anlatan 'Hepgül' adlı tiyatro gösterisi organize etti.

Nusaybin Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından Kadına şiddeti anlatan 'Hepgül' adlı tiyatro gösterisi organize etti.

 

Halk Eğitimi Merkezinde sahnelenen, Utkan Özüpak'ın yazdığı, Metin Karaman'ın yönettiği 'Hepgül' adlı Kadına şiddeti anlatan tiyatro gösterisi İstanbul Tiyatro Balans oyuncuları tarafından sahnelendi. Ünlü birçok tiyatrocunun rol aldığı tiyatro oyunu, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ve yardımcı personele yönelik düzenlendi.

Gösteri sonunda sahneye çıkan Belediye Kültür ve Sosyal İşler ile Temizlik İşleri Müdürü vekili Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, tiyatrocuları tebrik ederek, toplum olarak kadına şiddetle mücadele ettiklerini belirtti. Bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirten Çetin, bu tür konularda kendilerini destekleyen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Balıkçılar'a da teşekkür etti.

 

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ve yardımcı personeline yönelik düzenlenen tiyatro gösterisini Belediye Kültür ve Sosyal İşleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğüne de vekalet eden Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Belediye Özel Kalem Müdürü Burak Eryılmaz, Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Aktaş ve Fen İşleri Müdürü Ramazan Akay izledi.