Kaymakam Kayabaşı Akarsu Mahallesini ziyaret etti

GÜNDEM Haber Girişi : 01 Ağustos 2022 17:24
Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ercan Kayabaşı kırsal Akarsu Mahallesine ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ercan Kayabaşı kırsal Akarsu Mahallesine ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Beraberindeki AK Parti Nusaybin İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ve Belediye Fen İşleri Müdürü Ramazan Akay ile birlikte Akarsu Mahallesine gelen Kaymakam Kayabaşı, Mahalle Muhtarı Abdulkadir Elmas ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

 

Daha sonra mahallede incelemelerde bulunan Kayabaşı ve beraberindekiler, köy kıraathanesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

-AKARSU ÇEVRESİNDEKİ MAHALLELERİMİZİN YOLUNU ASFALT YAPACAĞIZ
Vatandaşlarla sohbetinde talep ve önerileri dinleyen Kayabaşı, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın destekleriyle Akarsu Mahallesinin çevresindeki kırsal mahallelerin tamamının yolunun asfaltlanacağını söyledi.

 

Akarsu Mahallesinde de Aile Sağlık Merkezi sorununu şuan için çözdüklerini, Taziye evinin ikinci katının yapılması için destekte bulunduklarını, mahalle muhtarı ve vatandaşların talepleri doğrultusunda her türlü hizmeti getirmeye çalıştıklarını ifade eden Kayabaşı, “Akarsu çok önem verdiğimiz bir mahallemiz. Muhtarımızın talepleri doğrultusunda vatandaşlarımızın her türlü talebine cevap vermeye çalışıyoruz. Belki de kırsal mahalleler arasında en çok ziyaret ettiğimiz mahallemizdir. Vatandaşlarımızın talepleri bizim için emirdir ve imkânlarımız çerçevesinde hemen yerine getiriliyor” dedi.

 

Vatandaşlar ziyaretinden dolayı Kaymakam Kayabaşı ve beraberindekilere teşekkür etti.