Kızılay’dan tüm ana sınıfı öğrencilerine oyuncak hediyesi

EĞİTİM Haber Girişi : 19 Aralık 2019 17:36
Türk Kızılay’ı Nusaybin Şubesi ilçede Ana okullarda eğitim gören tüm ana sınıfı öğrencilerine oyuncak hediye etti.

Türk Kızılay’ı Nusaybin Şubesi ilçede Ana okullarda eğitim gören tüm ana sınıfı öğrencilerine oyuncak hediye etti.

 

Türk Kızılay’ı Gaziantep ülke alan koordinatörlüğü ve Kızılay bağışçıları destekleriyle alınan oyuncaklar,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve Kızılay Şube Başkanı İlamettin Ay tarafından Ana sınıflarda okuyan öğrencileri dağıtıldı.

Oyuncaklar ilçedeki tüm Ana sınıflarda okuyan bin 573 öğrenciye dağıtılmak üzere okullara gönderildiğini belirten Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Kaymakam Bülent Pekdemir İlkokulunda oyuncakların dağıtıldığı programa katıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Çetin, katkılarından dolayı Kızılay Şubesi başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

 

Türk Kızılay’ı olarak kan bağışlarından yardıma muhtaç ailelere yapılan yardımlara kadar birçok alanda hizmet verdiklerini hatırlatan Kızılay Şube Başkanı İlamettin Ay, bu sefer de ilçede okuyan tüm anasınıfı öğrencilerine oyuncak hediyeler dağıttıklarını söyledi.

 

Ay, desteklerinden dolayı Türk Kızılay’ı Gaziantep ülke alan koordinatörlüğü, Kızılay bağışçıları, Nusaybin Kaymakamlığı, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ettiklerini ifade etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.