Nusaybin'de asfalt yama çalışmaları başladı

GÜNDEM Düzenleme Tarihi : 15 Eylül 2020 11:54 Haber Girişi : 15 Eylül 2020 11:55
Nusaybin Belediyesi, ilçede bulunan Cumhuriyet, Lozan ve Hınıs Caddelerinde asfalt yama çalışmalarına başladı.

Nusaybin Belediyesi, ilçede bulunan Cumhuriyet, Lozan ve Hınıs Caddelerinde asfalt yama çalışmalarına başladı.

 

Daha önce ilçede yapılan alt yapı çalışmaların kaynaklı Kışla Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Kışla, Mor Yakup, Yenituran ve Yeşilkent Mahallerini kapsayan Lozan Caddesi üzerinde bozulan asfalt yolda asfalt yama çalışmaları sürüyor.

 

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi ile Çağ Çağ Caddesinde ise asfalt yama çalışmaları için Nusaybin Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini çalışmalarını sürdürüyor.

 

-TALİMATI KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ TEMİZKAN VERDİ
İlçeye atandığı günden buyana sürekli vatandaşlarla içiçe olan ve vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan, hizmetlerde şehrin öncelikleri konusunda hassas davranıyor.

 

Maske, Pazar, Esnaf ve Çarşı ziyaretlerinde vatandaşların dile getirdiği tüm sorunları not alan Kaymakam Temizkan, ilçenin öncelikli sorunları başında gelen yol çalışmaları talimatını verdi.

 

Şehrin önceliklerine göre Nusaybin Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen güzergahlarda asfalt yaması çalışmaları yapılırken, 24 Eylül tarihinde ise 200 bin metrekarelik parke taşı ihalesi yapılacak.

 

İhale sürecinin tamamlanmasıyla birlikte kış ayı gelmeden belirlenen sokaklarda parke taşı çalışması yapılacağı öğrenildi.

 

Nusaybinliler, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiriyor.