Nusaybin'de askere gidecek Doktora teşekkür plaketi

SAĞLIK Haber Girişi : 22 Ocak 2011 14:30
Nusaybin Devlet Hastanesinde görev yapan Radyoloji Uzmanı Dr. Serkan Seyhanın ilçeden ayrılacak olması nedeniyle Nusaybin Sağlıkçılar Derneği (NUSADER) tarafından bir program düzenledi.
Arif Altunkaynak
Mardin'in Nusaybin ilçesi Devlet Hastanesinde görev yapan Radyoloji Uzmanı Dr. Serkan Seyhan’ın ilçeden ayrılacak olması nedeniyle Nusaybin Sağlıkçılar Derneği (NUSADER)  tarafından bir program düzenlendi. Düzenlenen programda Seyhan’a hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
Yaklaşık 100 kişinin katıldığı programda Seyhan’a plaketini Nusaybin Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Tunçalan verdi. Programda bir konuşma yapan Seyhan Nusaybin'de bulunduğu sürede güzel günler geçirdiğini söyledi. Seyhan, arkadaşlarının böyle bir program tertipleyerek kendisi onurlandırdığını dile getirdi.
 NUSADER Başkanı Uzm. Dr. Sinan Kurtul ise doktor Seyhan’ın sevilen bir doktor olduğunu bildirdi. 
Seyhan’ın ilçede bulunduğu sürede güzel çalışmalarda bulunduğunu aktaran Kurtul, "Arkadaşımız askere gitmek üzere ilçeden ayrılıyor. İlçede bulunduğu müddetçe hem sağlık hem de sosyal olarak güzel çalışmalarda bulundu. Buradan ayrılacak olması nedeniyle böyle bir program düzenledik. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz”ifadelerini kullandı.
Bu arada programda Nusaybin Eğitim Yardımlaşma Derneği (NED) Başkanı M.Selim Onal derneğe katkılarından dolayı Nusaybinli İşadamı M.Nuri Cengizçevik’e değerli bir tablo hediye etti. / Nusaybinim.com