Nusaybin Dicle Spordan Teşekkür Mesajı

SPOR Haber Girişi : 19 Nisan 2022 12:14
TFF Mardin 1. Amatör Liginde Şampiyon olan ve BAL Play Off maçında elenen Nusaybin Dicle Spor bir teşekkür mesajı yayımladı.

TFF Mardin 1. Amatör Liginde Şampiyon olan ve BAL Play Off maçında elenen Nusaybin Dicle Spor bir teşekkür mesajı yayımladı.

 

Nusaybin Dicle Spor Kulüp Başkanı Mehmet Nebi Şahin tarafından yapılan açıklamada, takımlarının sezon boyunca üst düzey bir performans ortaya koyduğunu belirtti.

 

Ligdeki son maçın son dakikasına kadar bu performansı sürdürdüklerini kaydeden Şahin, Nusaybin Stadyumunun tadilatta olması sebebiyle tüm maçlarını deplasmanda oynamak zorunda kaldıklarını ifade etti.

 

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Mardin 1. Amatör Liginde Şampiyon olarak Bölgesel Amatör Ligden (BAL) düşmüş bir futbol takımına karşı 90 dakika boyunca büyük bir mücadele ortaya koyduklarını hatırlatan Şahin, maçtan istedikleri skoru alamadıklarını ve sonuç itibariyle mağlup olarak şampiyon oldukları ligde önümüzdeki sezon tekrar oynayacaklarını söyledi.

 

Başkan Şahin, "2021 - 2022 Futbol Sezonu boyunca bizi yalnız bırakmayan tüm Nusaybin halkına, esnaflarımıza, Kaymakamımız Sayın Ercan Kayabaşı'na, Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Ömer Özel'e, sponsorlarımıza, taraftarlarımıza, yönetimimize, hocalarımıza, sporcularımıza, görevli personellerimize ve ismini sayamadığımız tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.