Nusaybin GS Futbol Okulun'dan Başkan Yakşi'ye Plaket ve Forma

SPOR Haber Girişi : 23 Şubat 2011 10:23
Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu, U15 ligi için kendilerine destek veren Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamit Yakşiye GS futbolcularının imzaladığı forma ve plaket verdi.
Arif Altunkaynak
Mardin'in Nusaybin ilçesinde faaliyet gösteren Galatasaray Futbol Okulu, U–15 ligi için kendilerine destek veren Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamit Yakşi’ye GS futbolcularının imzaladığı forma ve plaket verdi.
     Hakan Olimpik Spor Komplesinde öğrenci velileriyle kaynaşma toplantısı yapıldı. Galatasaray’da Futbol Okulunda yer alan öğrencilerin şanslı olduğunu kaydeden GS Futbol Okulu sorumlusu Şehmus Ak, ailelerin işe daha ciddiyetle yaklaşmasını istedi.
Ailelerin çocukları futbol okuluna sadece top oynamaya gönderdiğini düşünmemesi gerektiğini kaydeden Ak; “Okul, öğrenciler üzerinde hem zihinsel hem de sosyal gelişime büyük katkı yapıyor. Şu ana kadar çok başarılı çalışmalara imza attık. Öğrencilerimizin hem sosyal hem de sportif başarısı için çok büyük özveriyle çalışıyor. Velilerin de bize destek olmasını bekliyoruz” dedi.
     Ailelerle yapılan toplantı sonrası U–15 takımın katılacağı turnuvada kendilerine destek veren Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Odası Hamit Yakşi’ye, Galatasaray oyuncularının imzaladığı forma ile plaket verildi.
     Sportif faaliyetlerde Nusaybinli çocukları desteklemenin mutluluğunu yaşadığını kaydeden Başkan Yakşi, Nusaybinli çocuklara öncülük eden Galatasaray Futbol Okulu nezdinde Galatasaray camiasına teşekkür ettiğini bildirdi. / Nusaybinim.com