Nusaybin GS Okulu Antalya Cup Alt Yapı Turnuvasına katıldı

SPOR Haber Girişi : 10 Haziran 2021 14:44
Nusaybin’de faaliyet gösteren Galatasaray Futbol Okulu, Antalya Kemer’de düzenlenen Antalya Cup Alt Yapı Turnuvasına katıldı.

Nusaybin’de faaliyet gösteren Galatasaray Futbol Okulu, Antalya Kemer’de düzenlenen Antalya Cup Alt Yapı Turnuvasına katıldı.

 

Antalya’ya giden Galatasaray Futbol Okulu Koordinatörü Şehmus Ak, Galatasaray Nusaybin Futbol Okulu olarak 4 grupta 80 Öğrenciyle katıldıklarını bildirdi.

 

Galatasaray Nusaybin Spor Okulları Koordinatörü Şehmus Ak, “Antalya Kemer’de düzenlenecek Turnuvada Çocuklar hem turnuvaya katılacak hem de tatil yapacaklar. Çok ekonomik şartlarda çocukları büyük etkinliklere götürüyoruz. Pandemiden dolayı etkilenen çocuklarımız bu etkinlikler sayesinde mutluluk anlar yaşayacaklar. 2009 yılından bu yana 70’ten fazla şehir dışı ve Kuzey Kıbrı Türk Cumhuriyeti’ndeki etkinliklere katıldık. Galatasaray Nusaybin Spor Okulları Nusaybin’in tanıtımına büyük katkıda bulunduk” dedi.

 

-NUSAYBİNLİ ASLANLAR BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ
 
Bu arada Antalya Cup Alt Yapı Turnuvasına katılan Nusaybinli aslanlar, Trabzonspor ve Karagümrük gibi takımlarla mücadele ediyor. 

 

Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden turnuvaya katılan tek takım olan Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu, turnuvaya mücadele eden takım ve seyirciler tarafından büyük ilgi görüyor. Trabzon ve Karagümrük maçlarına çıkan Nusaybinli sporcular, sevgi gösteriyle karşılandı.