Nusaybin'in en büyük alışveriş merkezi açılıyor

GÜNDEM Haber Girişi : 15 Mayıs 2010 07:04
Nusaybinin en büyük Alışveriş merkezi açılıyor. Giyimden gıdaya, Kozmetikten et reyonuna kadar birçok reyona sahip Mega Center Nusaybinlilerin hizmetine giriyor.
Arif Altunkaynak

Nusaybin’in en büyük Alışveriş merkezi açılıyor. Giyimden gıdaya, Kozmetikten et reyonuna kadar birçok  reyona sahip Mega Center Nusaybinlilerin hizmetine giriyor.

                Nusaybin Çağ çağ caddesi eski Çukobirlik aşağısında açılan Mega Center’in bu hafta içerisinde hizmete gireceği bildirildi.

                Mega Center Sahibi Seyit Bilal akan tarafından yapılan açıklamaya göre, Nusaybin’e kurdukları en alışveriş merkezinin çok yakın bir zamanda hizmete gireceğini belirtti.
Mega Center Alışveriş merkezinin “Gülümseyen ve gülümseten” sloganı ile hizmetinize gireceğini kaydeden Akan; “Nusaybin’in en büyük alışveriş merkezi olacak Mega Center’de giyim,  gıda, kozmetik, manav, temizlik ve et reyonları ile uygun fiyatlarla halkımızın hizmetine girecektir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.  Uygun fiyat ve servisimizle hizmette sınır tanımayacağız” dedi.

 

- GİYİMDE MARKA ANLAŞMASI

Mega Center Alışveriş merkezinde giyim reyonunda marka anlaşmalar yaptıklarını kaydeden Seyit Bilal Akan; “Bebe ve çocuk giyimde kalitenin öncüsü Bücürük, Blue Jeans sektörünün lider markası Mavi Jeans satış noktasını sizlerle buluşturacağız.  Ayrıca sizler alışveriş yaparken uzman personellerimiz gözetiminde 0 – 7 grubundaki çocuklarınız çocuk parkında güvenli ve eğlenceli zaman geçirecekler” şeklinde konuştu.

                Önümüzdeki günlerde açılması hedeflenen Mega Center Alışveriş merkezinde ilk etapta 12 personel çalıştırılacak. / Nusaybinim.com