Nusaybin’in yeni lezzet ve hizmet durağı; Akbal Restaurant & Cafe

Nusaybin'de yeni açılan Akbal Restaurant & Cafe hizmete girdi. Akbal Tesisi, mimari yapısı ve hizmetiyle ilçenin yeni yüzü ve lezzet durağı olmaya aday.

  • 28 Kasım 2018 15:07
  • A
  • A
Nusaybin'de yeni açılan Akbal Restaurant & Cafe hizmete girdi. Akbal Tesisi, mimari yapısı ve hizmetiyle ilçenin yeni yüzü ve lezzet durağı olmaya aday.
Nusaybin İpek yolu üzerinde bulunan Akbal Restaurant & Cafe bölgeye has mimarisiyle görenlerin ilgisini çekiyor. Çok amaçlı yapılan tesiste Düğün Salonu, Restaurant ve Kafeterya bölümleri yer alıyor.
Misafirlerini ağırlamaya başlayan Akbal Restaurant & Cafe’nin Restaurant bölümünde bölgeye has birçok yemek tatları bulunuyor.
Başlıca yemekler şöyle:
“Adana kebap, Urfa şade kebap, Sebzeli kebap, Patlıcanlı kebap, Domatesli kebap, Saray kebabı, Ali nazik, Soğan kebabı, Fırında beyti, Karışık kebap, Yoğurtlu Adana, Yoğurtlu Urfa, Adana İskender, Urfa İskender, Izgara köfte, Vali kebabı, Tavuk Şiş, Tavuk kanat, Çöp şiş, Kuzu pirzola, Kuşbaşı Şiş, Ciğer, Kaşarlı – Kıymalı – Karışık - Kuşbaşılı pide çeşitleri, Lahmacun, Fındık lahmacun ve Çorba çeşitleri ile hizmetinizyiz.”
Kafe bölümünde ise; “Özel kahvelerimiz, Sıcak - Soğuk İçeceklerimiz, Nargile çeşitleri ile hizmetinizdeyiz”
Özel günleriniz için Düğün,  Konferans, Toplantı salonumuzda toplu yemekler,
Her türlü organizasyonda hizmetinizdeyiz,
800 kişilik Düğün, Konferans, Toplantı salonumuzda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Adres: İpek yolu üzeri, Nusaybin – Mardin çıkışı 2. Km.
Tel: 0531 684 9785
https://www.facebook.com/akbalsalon