Nusaybin Kaymakamı Emre Yalçın'dan Veda Mesajı

GÜNDEM Haber Girişi : 03 Eylül 2021 08:34
Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi olan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, Veda Mesajı Yayımladı.

Resmi Gazete'de yayımlanan 2021/412 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi olan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, Veda Mesajı Yayımladı.

 

Yalçın Mesajında;
"Değerli Nusaybinli hemşehrilerim, Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi olarak görevlendirilmem nedeniyle Nusaybin'den ayrılıyorum.
Bu vesile ile öncelikle bilgi, deneyim ve tecrübelerinden yararlandığım Sayın Valimize, Milletvekillerimize, birlikte mesai yaptığımız ilimizdeki ve ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine, özveri ve sorumluluk bilinci ile görevlerini sürdüren çalışma arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, siyasi parti, STK ve özel sektör temsilcilerine ve tüm Nusaybinlilere şahsıma gösterdikleri sevgi ve saygı için teşekkür ediyorum.

 

Yaklaşık sekiz ay boyunca Nusaybin'imize ve onun kıymetli halkına hizmet etmenin gururunu ve sevincini yaşıyorum. 
Pandemi şartları dolayısıyla, sizlerle yüz yüze vedalaşamamanın üzüntüsü içerisinde olmakla birlikte sizden helallik istiyor, görevde bulunduğum bu kısa süre zarfında şahsıma göstermiş olduğunuz samimi duygularınızdan dolayı sizlere teşekkür eder, Hepinizi Allaha emanet ediyorum."