Nusaybin köylerinde iki günlük elektrik kesintisi

GÜNDEM Haber Girişi : 16 Ağustos 2022 09:50
Dicle Elektrik Şirketi, Nusaybin'e bağlı kırsal mahallelerde Çarşamba ve Perşembe günleri elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Dicle Elektrik Şirketi, Nusaybin'e bağlı kırsal mahallelerde Çarşamba ve Perşembe günleri elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

 

Dedaş'tan yapılan duyuru şöyle,

"Çağ Çağ Trafo Merkezi barası ile irtibatlı Girmeli fideri üzerinde bulunan trafolarda 3. seviye bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmları nedeniyle 17.08.2022 Çarşamba Günü 08.30 - 09.30 ve 17.30 - 18.30 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; Bakacık, Balaban, Beylik, Demirtepe, Duruca, Eskihisar, Güneli, Günyurdu, Girmeli, Hasantepe, Kantar, Kayadibi, Kocadağ, Nergizli, Odabaşı, Pazar, sınırtepe, Söğütlü Tepealtı, Tepeüstü, Turgutkoy, Yazyurdu, Yerköy, Yolbilen, Çilesiz, Çiğdem, İkiztepe Mahallelerinde elektirik kesintisi olacaktır.

 

 

Çağ Çağ Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F6 Durakbaşı ve F15 Akarsu fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca bakım ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım çalışmları nedeniyle 18.08.2022 Perşembe Günü 04.00 - 14.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; Açıkköy, Açıkyol, Akağıl, Akarsu, Akçatarla, Bahçebaşı, Büyükkardeş, Çağlar, Çalı, Çatalözü, Çölova, Dallıağaç, Dirim, Doğanlı, Doğuş, Durakbaşı, Düzce, Eskimağara, Eskiyol, Görentepe, Günabakan, Gürün, Güvenli, Heybeli, İlkadım, Kalecik, Karaca, Kuruköy, Kuyular, Küçükkardeş, Tepeören, Yandere, Yavruköy, Yolindi Mahallelerinde elektirik kesintisi olacaktır.

Vatandaşlarımıza Duyurulur."