Nusaybin Milli Eğitimde 2021 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı

GÜNDEM Haber Girişi : 14 Aralık 2021 12:42
Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2021 yılı eğitim öğretim dönemi değerlendirme toplantısı yapıldı.
Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2021 yılı eğitim öğretim dönemi değerlendirme toplantısı yapıldı.
 
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin başkanlığında yapılan toplantıya okul müdürleri, okul müdür yardımcıları ve birleştirilmiş sınıfı olan müdür yetkili öğretmenleri katıldı.
 
 
Geniş kapsamlı toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdür Çetin, eğitim öğretim yılında akademik başarının önündeki tüm engelleri aştıklarını, ilçemizde eğitim öğretim ortamına imkanları sunma anlamında mesafe kaydedildiğini ifade etti.
 
 
Bundan sonraki süreçte akademik başarıları, elde edilen dereceleri bu konuda okul idareceleri ve Öğretmenleri başta olmak üzere tüm paydaşlardan fedakarlık beklediklerini kaydeden Çetin, "Devletimizin imkanlarıyla ilçemizde okul binası, derslik ve fiziki yapılar olarak büyük bir mesafe kaydettik. Bu dönemde hayırseverlerimizden de bina yapımı konusunda büyük destekleri oldu. Fiziki anlamda eksiklerimizi tamamlandı. Bu yıl LGS Mardin Birincisi ve YKS sözel birincisi ilçemizden çıktı. Hedefimizi Nusaybin'de bu yıl akademik başarının artırılması ve il düzeyinde büyük başarı elde etmektir. Bu konuda tüm okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizden gayret bekliyoruz" şeklinde konuştu.
 
 
Toplantı, okul müdürlerinin görüş ve öneriyle sona erdi.