• belediye evde kal
 • acar motor

Nusaybin Simurg Cafe'den 3'üncü yıla özel etkinlikler

Nusaybin’de iki yıl önce kurulan Simurg Cafe, iki yaşını tamamlayıp üçüncü yaşına girdi. Simur Cafe, 3. Yaş nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

 • 25 Aralık 2019 17:08
 • A
 • A

Nusaybin’de iki yıl önce kurulan Simurg Cafe, iki yaşını tamamlayıp üçüncü yaşına girdi. Simur Cafe, 3. Yaş nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

 

Cafenin yıl dönümü nedeniyle tüm açılıştan buyana kendileriyle birlikte çalışan personele teşekkür mahiyetinde çeyrek altın hediye edildi.

İki yıl boyunca Simurg’a katkı sunanlarla geniş katılımlı bir kahvaltı etkinliği düzenlenirken ayrıca bu özel gün dolayısıyla gelen tüm misafirlerden yeme-içme hesabı alınmadan ikramlar yapıldı. Müşterilerden hesap yerine muhtaç ailelere harcanmak üzere oluşturulan kumbaraya sembolik olarak 3’ün yıl şerefine 3'er TL bağış alındı.

 

Simurg Cafe Sahibi Orhan Yıldız, bu kampanya dahilinde daha önce belirledikleri muhtaç ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda destek olmaya çalışacaklarını belirtti.

Yıldız,  “bu vesileyle başta bugüne büyük bir aile olarak gelmemizde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, birlikte çalıştığımız esnafa, ailelerimize, dostlarımıza ve tüm Nusaybin halkına tekrar tekrar teşekkür ederiz. 3. yıla adım attığımız bu dönemde de kaliteli hizmet anlayışımızı ve sosyal sorumluluk bilincimizi devam ettireceğimizin teminatını veriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Nusaybin’e yeni bir hizmet ve yeni tatlar konseptiyle yola çıkan Simurg Cafe, 3 yıldır başarılı bir şekilde Nusaybin’de hizmet verirken Sosyal medya hesaplarıyla da ilçenin turizmine katkı yapıyor.

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
 • Mamoste silêman çaqir 27 Aralık 2019 00:48

  Zor spasdarim. Serkeftin jibon we dixwazim

 • Mamoste silêman çaqir 27 Aralık 2019 00:46

  Zor spasdarim. Serkeftin jibon we dixwazim