Paulmark Nusaybin Mağazası açıldı

GÜNDEM Haber Girişi : 14 Ocak 2023 15:41
Türkiye'nin dünyadaki sayılı giyim markalarından Paulmark, Nusaybin Safirmall AVM'de mağaza açtı.

Türkiye'nin dünyadaki sayılı giyim markalarından Paulmark, Nusaybin Safirmall AVM'de mağaza açtı.

 

Nusaybin'in önemli girişimcilerinden Yatırımcı Abdulhalim Aytimur tarafından kurulan Safirmall Avm, Türkiye'nin en önemli giyim firmalarından Paulmark'a ev sahipliği yapacak. Safirmall AVM'de kurulan Paulmark Mağazasının açılışına Nusaybin Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Halil Yakşi, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hatip Çelik, Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Gündoğdu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Siracettin Yenigün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, İlçe Müftüsü Hasan Yeşildal ile Paulmark Bölge Müdürü Ömer Korkut, Paulmark Bölge mağaza müdürleri, Safirmall Avm kurucusu yatırımcı Abdulhakim Aytimur ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İlçe Müftüsü Hasan Yeşildal tarafından yapılan duadan sonra mağazanın açılış kurdelesini kesen Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Şimşek ve davetliler, mağazanın Nusaybin'e hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

Açılıştan sonra Paulmark Bölge Müdürü Ömer Korkut iki katlı mağazanın erkek, kadın ve çocuk reyonlarını tanıttı.

 

Paulmark Mağazanı Nusaybin'e açmanın heyecanını yaşadıklarını aktaran Korkut, "burada erkek, kadın ve çocuk giyimi olarak hizmet vereceğiz. Bir aileyi baştan sonra giydirecek tüm ürünleri karşılayacağız. Paulmark olarak Safirmall AVM'de Nusaybinli hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız. Mağazamız Nusaybin'e hayırlı olsun" dedi.

 

Açılışa katılan AK Parti İlçe Başkanı Özel de Paulmak Mağazasının Nusaybin'e hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş ise; "Ülkemizin önemli markalarından Paulmark'ın ilçemize açılması yeni büyük markaların gelmesine sebep olacaktır. Nusaybin'de mağaza açan Paulmark ve buna öncülük eden Safirmall Avm kurucusu Abdulhakim Aytimur'u kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

Safirmall Avm kurucusu ve Nusaybinli yatırımcı Abdulhakim Aytimur, Safirmall Avm olarak Nusaybin'in marka değerine değer katacak adımlar attıklarını kaydetti. Aytimur, önemli bir giyim markası olan Paulmark'ın Nusaybin'de açılmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.