PTT'de yoğunluğu düşürecek bir adım daha, TOKİ'de şube açılacak

GÜNDEM Haber Girişi : 27 Mayıs 2020 12:13
PTT Mardin İl Müdürü Abdülkadir Karaboğa, Nusaybin İlçe Müdürlüğüne atanan Bahar Dağar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PTT Mardin İl Müdürü Abdülkadir Karaboğa, Nusaybin İlçe Müdürlüğüne atanan Bahar Dağar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Nusaybin'e gelen Karaboğa, ilçe müdürü Dağar'ı ziyaret ettikten sonra PTT şubesinde incelemelerde bulundu.

 

İlçe Müdürü olmasından dolayı Dağar'ı tebrik eden Karaboğa, "Nusaybin PTT'de memuru iken başarılı çalışmaları, olumlu halkla ilişkileri ve personel ile halk tarafın sevilen Bahar Dağar'ın merkez müdürü olarak atanması vesilesi ile tebrik ziyaretinde bulundum. Nusaybin, Mardin ilimizin PTT hizmetleri açısından en işlek ilçelerimizdendir. Mevcut personel, işyeri ve araç eksiği bulunmakta olup bu eksikleri tamamlama gayretinde olacağız. Personel ve işyeri sayımızı artırarak hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyıp Nusaybin ilçemize katkı sunmayı hedeflemekteyiz. Göreve başlayan Merkez Müdürü Bahar Dağar'ı tebrik eder başarılar dilerim. Bayan idareci olarak PTT'ye kadın eli değmiş olması ayrıca mutluluk verici bir durumdur" dedi.

 

PTT Merkezinde yoğunluğu düşürmek için yeni bir planlama yapmayı hedeflediklerini kaydeden Karaboğa, Nusaybin'de bulunan TOKİ Bölgesinde yeni bir şube açmayı hedeflediklerini dile getirdi.